Tolga Çevik’le Komedi Dükkanı

 

Optimized-IMG_4148

Gösteri Biletimiz

        Tolga Çevik sever misiniz bilmem, ama ben Komedi Dükkanı adlı programına da kendisine de bayılırım. Komik bir adam değil esasında ama mimikleri, duruşu ve tepkileri insanı çok güldürüyor.

Optimized-IMG_4155

Cemil Topuzlu Hıncahınç doldu

     Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosunda gösterisi varmış ve biletler Grupanya’ya düşmüş.. Fırsat bu fırsat eşim bir çift arkadaşımızla gösteriye bilet almış.14 Ağustos akşamı iş çıkışı oradaydım.

Optimized-IMG_4156

     Gösteri akşam 21.00 de başladı ve sadece 15 dakika ara vererek 23.30 a kadar sürdü. Bu zaman zarfında gülmekten gerçekten çok yoruldum. Gülmekten yorulur mu bir insan, gösteriye gidinde görün. Klasik televizyon şovunda izlediğimiz her şey aynen orada da oldu. Sahneye sürekli olarak seyirci de çıkardılar ve o doğaçlama komediler enfesti. Yalnız insanlarda sahne korkusu heyecanı diye bir şey kalmamış. Ne kadar ortaya atlamaya meraklı bir millet olmuşuz. Yönetmen ses sahneye bir kişi ister istemez beş kişi bir anda sahneye atlıyor ve hiç biri de inmiyor mecburen herkesi kullanmak zorunda kalıyorlar. Hatta çok uzaklardan sadece sizin için geldim deyip ajitasyonla sahnede daha fazla kalmaya çabalıyorlar. Eskiden olsa utanırdı insanlar, şahsen ben hala çok heyecanlanırım yani…

Optimized-IMG_4160

    Gösteri üzerine çok fazla söylenecek şey yok, gidilesi ve görülesi diyorum. Asla pişman olmazsınız diyerek de garanti ediyorum. Aynı sahnede Anadolu Ateşi’ni de izledim ama Tolga Çevik İzdihamını daha önce görmedim.

Optimized-IMG_4180 (1)

 

Optimized-IMG_4184

     Hee unutmadan, gösteri merkezine arabayla girecekseniz dışarıdaki uyanık otoparkçılar, gösteri merkezinin otoparkı doldu, diyerek herkesi dışarı park etmeye zorluyorlar ama inanmayın, bize de yaptılar, inat ettik, girdik baktık, otopark bomboştu. Şerefsizler…

Optimized-IMG_4196

       O gecenin tek kötü yanı gösteri dağılınca dışarıda oluşan araç kuyruğu oldu trafik kilit oldu ama yapacak bir şey yok o kadar kusur kadı kızında da olur diyerek sizi fotolarla baş başa bırakıyorum.

Optimized-IMG_4192

Yanındaki Sarp’a Tolga’dan bile daha çok güldüm

Optimized-IMG_4208

Minik de şarkılarıyla oradaydı

 Optimized-IMG_4203

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Gezdim Gördüm kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Tolga Çevik’le Komedi Dükkanı için 2 cevap

  1. Emre Merev der ki:

    Tolga Çevik deyince akan sular durur…. Ben bu komedi dükkanı yayından kalkınca tamamen bitti diye üzülmüştüm. Onu hala izleyebilen şanslı insanlar arasındasın.

Yorum Yapın