Sülfatsız Argan Yağlı Şampuan – Bak Kozmetik

Saçıma uygun şampuan bulma denemelerim tüm hızıyla devam ediyor. Sürekli aynı şampuanı kullanmak istiyorum esasında ama saçıma iyi gelen bir şampuan bulamadım.
Bu ay yeni başladığım ve bitirdiğim bir şampuandan söz etmek istiyorum. Süvari Kozmetikte şampuan bölümünde “bu ay acaba hangi şampuanı kullansam” diye gezinirken gözüme çarptı. Bak kozmetikten… Argan yağlı…Organik…Sülfatsız
Hımm, dedim, denemeye değer.


Sanıyorum piyasa fiyatı 40 tl civari olan bu ürünü Süvari’den 27 tl gibi bir fiyata aldım. İçeriğinde sakındığımız o kimyasallar yok kızlar, ekteki fotoğrafta da içindekiler kısmını görebilirsiniz.


Jel kıvamında, şeffaf, saydam. Kokusu yok, parfümsüz.Köpürmüyor, bu yüzden köpük meraklılarına sanki temizlemiyormuş gibi gelebilir ama temizliyor. Köpürmemesi kimyasalının az olduğunu gösterdiği için bir artı puan.
Saçıma iyi gelip gelmediği konusuna gelirsek; çok iyi bir performans alamadım ama kötü de değildi. Benim saç dökülmem aşırı yoğun bir kıvamda devam ettiği için, bu şampuanda saçı karmakarışık hale getirdiği için saçımı tararken yolmam gerekti, O yüzden memnun kalmadım. Ama siz bir saç kremi ile destekleyerek kullanabilirsiniz.


Saçlarıma yaptırdığım mezoterapi ve kök hücre tedavisi mevcut saç dökülmemi durdurmadı ancak saç diplerimde bir sürü yeni çıkan saçlarım var. Yani sanki saçlarımı, deri değiştirir gibi değiştiriyorum, eskileri atıp yenileri çıkarıyorum.
Bugünde kestirdim zaten, canımdan can gitti sanki. Korku filmi gibiydi, kuaförün aynaya yansıyan makas şıklamaları, benim korku dolu gözlerim…
Şimdilik bu kadar canlarım, bu ayki yeni şampuanımı da aldım. Onun yazısını da bittiğinde koyacağım.
Diğer şampuan denemelerimi okumak için şampuanların üzerine tıklayabilirsiniz

Zigavus Sarımsaklı Şampuan

Revox At Kuyruğu Şampuanı

Hask Keratin Şampuan

Nude

Organicum

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın