Şimdi Biz Neyiz – Pucca

Pucca’cığımın yeni kitabı “Şimdi Biz Neyiz” çıktı. Hemen alıp okudum ancak diğer kitaplarına oranla tempo baya düşmüş gibiydi. Evlilik insanın tüm renklerini alıyor işte, yapacak bir şey yok. Her zamanki gibi bir solukta okudum, zaten merakla beklediğim bir kitaptı. Umduğumu buldum mu hayır, yine de eğlenceliydi.Ayrıca yanında da günlük hediyesi var. İş stresinden arınmak için birebir, ilaç niyetine…

Size kitap arkasını yazayım.

Blogger’ların atası,
Monçiçi bakışlı,
Zalim stalker,
Fake evliya pucca sunar!
 
Bir blog yazıp hayatı değişen, hatta o hayattan bir de film yapılan, geçmişinden kaçarken bile yine ona sığınan PuCCa, çok acı çekti, inanılmaz eğlendi, hep yanlış kişilere âşık oldu, çok çalıştı, bazen aç uyudu, böbreğini satmayı bile düşündü, gün geldi hayvanlar gibi para saçtı, inanılmaz güzel dedikodu yaptı, kaymak gibi işin içinden sıyrıldı, sürekli burnunu boka batırdı, çok gezdi, çok sarhoş oldu, tek gözü kör bir köpeği evlat edindi, hayal ettiği eve taşındı sonra pişman oldu, çok kınadı ve hepsini tek tek yaşadı.
 
Şimdi de, neredeyse hiç ama hiç tanımadığı ama bütün acılarını ezbere bildiği bir adamla evlenecek… Ve sonunda ilk kez mutlu sona ulaşacak… mı acaba?
 
“O kadar hızlı gidiyorduk ki, çarpacağım duvarı bile kaçırmışım.”

Kitabı satın almak için buraya tık tık

Seni seviyoruz Pucca’cığım, harika bir anne olacaksın. Annelik maceralarını da okumak için heyecanla bekliyoruz.

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kütüphanem kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın