Seven First Kisses – Mini Dizi

Ben de ilk duyduğumda “Nasıl yani? Ohaa! Hepsi bir arada mı?” gibi enteresan tepkiler verip bunun bir dizi olacağını düşünmüştüm. Çok heyecanlandım. Sonra her bölümü onar dakikadan oluşan bir mini reklam dizisi olacağını duydum. Büyük hayal kırıklığı yaşasam da yine de 7’si bir arada olduğundan seyretmeye karar verdim.


Kimler mi onlar? Park Hae Jin, Ji Chang Wook, Lee jun Ki, Taecyeon, Lee Jong Suk, KAi, Lee Min Ho… Şaka gibi değil mi?
Dizinin baş rolünde de sıradan ötesi bir hatun kişilik var. Pek çok blogger çok çirkin bulsa da bence kızın talihsizliği en güzel kızlara bile taş çıkartacak kadar yakışıklı bunca erkeğin arasında kalmış olmasıdır. Yani oraya Adriana Lima’yı koy çirkin görünür. Ben sevimli buldum kızı, söyleyeyim.


Konu şu, bu sıradan hatunumuz bir alışveriş merkezinde danışma da çalışmaktadır. Bir gün gelen misafirlerden birinin unuttuğu cüzdanını teslim eder ve o kişi de tabi ki iyilik meleği çıkar. Bu iyiliğine karşılık 27 yaşında ve henüz hiç kimseyle çıkmamış ezik kızımıza hayatının hediyesini verir. En yakışıklı 7 erkek arasından hayatının öpücüğünü bulmak.


Ve en büyük hediyesi aynı zamanda en büyük cezası başlamış olur. Yakışıklılarımızın her biriyle tek tek tanışır ama ilk öpüşmede büyü bozulur, yani devam etmek istiyorsa onları öpmemesi gerek.


Dizi 8 bölümde final yaptı, finali sanki yarım kaldı ama normal dizilerde bile finali beceremeyen Koreli senaristlere bunu çok görmüyorum.
En çok ama en çok da Lee Jong Suk’a bayıldım. Ama böyle söyleyince de kendimi Lee Min Ho ve Ji Chang Wook’u aldatıyormuş gibi hissediyorum
Eee siz ilk öpücüğünüz için hangisini seçerdiniz kızlar

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kore kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Seven First Kisses – Mini Dizi için 6 cevap

  1. zehra der ki:

    Kai hayranıyım ben bayılıyorum ona. Sırf bu yüzden izleyeceğim abla 🙂

  2. Lale der ki:

    Seçim yapamıyorum aralarında. Ama Taecyeon ve Park Hae Jin. İkisinden biri olabilir

  3. Yonca der ki:

    Birini seçsen diğeri aklında kalıyor olmuyor böyle 🙂

Yorum Yapın