Şehr-i Macera

anagorsel4809__4_525-277

Siz de benim gibi hafta sonu İstanbul’da ne yapabilirim diye kafayı yiyenlerdenseniz bu yazı tam size göre.İşte andrenalin ve macera sevenlere harika bir aktivite.Daha önce herhangi bir yerde reklamını falan görmedim ve hiç duymamıştım. Grupanya da gördüm. Farklı bir şey olduğundan denemek için satın aldım. Gerçi gidene kadar tam olarak ne ile karşılaşacağımı bilemiyordum. 

IMG-20160709-WA0026

Survivor seyredenlerdenseniz bu tarz parkurları ve andrenalini seviyorsanız tam size göre. İstanbul’da 3 tane macera parkı varmış En güzeli ve büyük olanı Kemerburgaz’daymış. Biz Zeytinburnu’nda ki yere gittik. Yükseklik korkunuz varsa uzak durun. Ben de de baya varmış orada öğrendim. Arkadaşım hiç yapamadı.

IMG-20160709-WA0028

Parkur tam 4 katlı. İlk katında çocuklar var. İkinci katta takıldım ben. 3. Katta sadece bir oyun yapabildim.Çok yüksek geldi.4. katta sadece manzaraya bakmaya çıktık. Oradaki parkurları geçmeyi şu an hayal dahi edemiyorum.Belki diğer yerleri olan Kemerburgaz’da daha cesur olurum.

IMG-20160709-WA0031

Parkı iki genç arkadaş işletiyordu. İlker ve yanlış hatırlamıyorum inşallah İbrahim.İkisi de çok ilgiliydiler. Oyuna başlamadan bize güvenlikle ilgili eğitim verdiler. Onlar alışmış tabi bazı parkurlarda çocuk oyuncağı gibi dolaşıp durdular.O seansta bizden başka misafirleri yoktu. O yüzden bizimle yakından ilgilendiler. İçeride foto çekmek falan yasak ama rica ettik bloğa koyabilmek için bir kaç foto çekebildik. 

IMG-20160709-WA0043

İçeride iplerde yürümek,dev salıncağa binmek, tırmanma duvarına tırmanmak ve daha yapabileceğiniz pek çok şey var. İddia ediyorum asla bütün parkurları geçemeyeceksiniz.

IMG-20160709-WA0050

Denemeye var mısınız?Öyleyse sizi diğer bilgiler için web sitelerine alalım

http://sehrimacera.com/hakkimizda/

 

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın