Saç Dökülmesi ve Bakım

  Sonunda geldi çattı sonbahar, pek çoklarının aksine benim en sevmediğim mevsimdir çünkü yazın o muhteşem günlerinin bitişini ve artık kışın geldiğini haber verir bize. Genellikle benim depresyon mevsimimdir. Depresyonumun en büyük sebebi de bu mevsimde başlayan yoğun saç dökülmesidir.Bu mevsimde belki herkesin saçı dökülüyor ama zaten boya, fön ve bilumum işlemlerle yorduğumuz saçları bu mevsim geçişlerinde özel önlem alıp korumazsak erken yaşta kelliğe merhaba diyebiliriz.

images

Ben uzun yıllardır -ki benim saçlarım benden çok çekmiştir- saçlarıma bu mevsimde hep aynı bakımı yaparım. Faydası olduğun bizzat gördüğüm denediğim için herkese de tavsiye etmişimdir. Kullanıp ta memnun kalmayan ya da sonuç alamayana denk gelmedim. Zaten halk arasında da oldukça bilinen bir maske, eskiden doktorlar bu maskeyi yazarlardı reçetelerine. Şimdi özel ilaç firmalarının pahalı maskelerini yazıp avantalarını alıyorlar.

Ama ben yani sizlerin iyilik meleği, şimdi bu muhteşem sırrı sizlere açıklayacağım, hatta açıklamakla kalmayıp nasıl yapıldığının videosunu detaylı olarak çektiğim için sizler de bunu yapıp saçlarınızı mutlu edebileceksiniz. Tüm kadınlar gibi benim de saçlarım çok kıymetlidir ve çok şükür ki herkes tarafından beğenilen sağlıklı ve parlak saçlara sahibim. Darısı tüm kadınların başına…

YouTube Preview Image

 

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Saç Dökülmesi ve Bakım için 2 cevap

  1. Geri izleme: Kuaför Sorunsalı – 1 | Kendimi Seçtim Ben

  2. Geri izleme: No Poo Sonucum | Kendimi Seçtim Ben

Yorum Yapın