Rockefeller Ailesi – Ölüm İmparatorluğu

CWYR7ScWwAEt5gl

Uzun zamandır okuduğum en iyi kitaplardandı. Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları’n dan sonra acaba bayar mı diye düşündüm ama şu an bittiğine çok üzgünüm, yazarın diğer kitaplarını da alıp okuyacağım.

Ali Kuzu’yu hiç tanımıyorum, ilk kez bir kitabını okudum. Ancak bilgileri anlatış şeklini ve üslubunu sevdim. Kolay okunuyor, akıcı ve anlaşılır. Bu tarz kitaplarla ilgilenir misiniz bilmiyorum ama ben çok seviyorum. Rockefeller Ailesi ile pek çok kitapta karşılaşmışlığım ve haklarında az çok bir şeyler okumuşluğum vardır. Bu aileye kısaca sahip olduğunuz her şeyin ve tüm ülkelerin sahibi diyebiliriz. Tabi onlar ve isimleri malum 10 aile. Siz demokrasi ile yönetildiğinizi, verdiğiniz oylarla hükümeti seçtiğinizi düşünüyorsunuz ya, oysaki basın ve medya onların, algılarımızı yöneterek kendi istedikleri kişileri seçtiriyorlar. Hükümet onların taleplerine karşı çıkarsa isyanlar, ayaklanmalar hatta bir darbeyle devirip yerine kendilerine hizmet edecek kişileri getiriyorlar. Bir ekonomik tetikçinin itiraflarında bunu yaparken kullandıkları yöntemlerden bahsediyorlardı. Bu kitapta her şey çok daha detaylı ve Türkiye üzerinden anlatılıyor. Size kitap arkasındaki başlıkları yazayım zaten merak edeceksinizdir diye düşünüyorum.RRRRR

“Dünyanın başına bela olan ve ölüm imparatorluğu diye anılan Rockefeller Ailesinin, İlluminati – Küreselleşme ve gizli örgütler vasıtasıyla dünyaya getirmek istedikleri Yeni Dünya Düzeniyle ne yapmak istiyorlar. Bu sorunun cevabını bizde zor verdik. İşte size bazı satırbaşları;

Türkiye’nin “Küçük Amerika” yapılması görevi kime verilmişti?

Rockefeller ABD’nin en prestijli ödülünü hangi Türk ailesine verdi?

Rockefeller Hitler’e neden destek veriyordu*

Aushwitz’te milyonlarca insanı öldüren ZyklonB gazını üreten şirket kimin?

ABD Yönetimi PearlHarbor’a baskın yapılacağını biliyor muydu?

Cani DR.Mengele, Down Sendromlu,sakat ve zeka özürlü çocuklara ve bebeklere karşı yaptığı deneyleri hangi aile destekliyordu?

20 Yıl sonra böcekten yapılma burger ve sosisler yiyeceğiz

GDO’lu ürünlerin getirdiği tehlikeler neler?

Yeni doğan 140 milyon bebeğin 500 bini neden kör oldu?

Kıyamet Tohum Deposu nerede?

Avrupa’da yasaklanan tomografi Türkiye’de neden serbest?

Ölümcül keneleri Türkiye’ye kim saldı?

Türk doktorlar kanser ilacını buldu mu? “

Tüm bu soruların cevapları bulabileceğiniz “Ölüm İmparatorluğu” Dnr web sitesinde 19 tl.

Hemen almak için buraya tık tık

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kütüphanem kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Rockefeller Ailesi – Ölüm İmparatorluğu için 2 cevap

  1. Geri izleme: 2016 Yılı Okuduğum Kitaplar | Kendimi Seçtim Ben

  2. Geri izleme: Küresel Para Baronu : Rothschild Ailesi | Kendimi Seçtim Ben

Yorum Yapın