Remington S2044 Saç Düzleştiricisi

Optimized-IMG_3642

Saçlarımın Şu anki Güncel Hali…

      Uzun zamandır işyerine bizim kızların sürekli değişik saç modelleriyle gelmesi bende eski kokoş günlerime aşırı biz özleme yol açtı. Yapı itibariyle tembel bir insan olduğum için öyle sabahın köründe kalkıp saçıma saatler ayıramam. Allahtan düz ve sorunsuz saçlara sahibim de taramasam bile fönlenmiş gibi duruyor. Yıllarca belime kadar uzun ve platin sarısı saç kullanmış biri olarak şu anki güncel halim bloğumdaki resimlerdeki gibidir. Yaklaşık 2 yıldır kullandığım bu saçtan da sıkılmış olmamdan mütevellit bir değişiklik yapmak istiyorum, uzun saçı kestirebiliyorsunuz da kısa saçta ha deyince değişiklik yapmak çok zor.

     Rengini değiştirmeyi kesinlikle düşünmüyorum çünkü yıllarca sarı kullanmış biriyim ve tüm renk tonlarını da denedim bana en çok yakışanı bulduğuma inanıyorum. Ee bu durumda geriye tek yol kalıyor ; kaynak… Bu konuyla ilgili araştırmalarımı ve sonuçları an be an sizinle paylaşacağım. Şimdilik piyasa araştırmasındayım.

Optimized-IMG_4239

       Başka ne gibi bir değişiklik yapabilirim diye düşünürken aklıma bütün arkadaşlarımın kullandığı saç ürünleri geldi aklıma, benim saçım düz olduğundan maşa pek işe yaramıyor bende ama düzleştiricinin düz saçta bile gerçekten güzel bir etkisi var. Acil durumlarda kuaföre gidip fön çektirmektense bu işi kendim hallederim daha iyi hem her daim bakımlı görünürüm diye düşündüm.

Optimized-IMG_4240

      Önce bir piyasa araştırması yaptım, en iyi marka hangisi,hangi saçlar için hangi düzleştiriciler kullanılmalı,fiyatları nedir diye… Bir kere herkes ağız birliği etmiş gibi Braun veya Phılıps diyor ki aslında bunların hepsinden daha iyi ve uzmanlığı saç düzleştiriciler olan bir marka var. Remington… Bende daha önce duymamıştım ama yaptığım tüm araştırmaların sonu ona çıkıyordu.  Bir takım mevcut şikayet sitelerine de baktım. Pek çok sitede övgüyle bahsedilen Remington S2044 modelinin pek çok sitede yılın düzleştiricisi seçildiğini gördüm. Ve tercihimi Remingtondan yana verdim.

Optimized-IMG_4242

    Ürünümü meşhur alışveriş sitesi Mizu’dan aldım. Ama size tavsiye etmem çünkü ben 120 liraya aldım oysaki başka pek çok sitede daha uygun fiyatlarda da mevcut.

Optimized-IMG_4241

“Saça hiç zarar vermeyen fiber teflon (kumaşa benzer kaygan üst plaka)plakası dünyada sadece remingtona özgüdür. Böyle spesifik ürünlerle remington saç düzleştiride dünya lideri olduğunu kanıtlıyor. Saça zarar vermediğini parmağınızı plakaya değdirerek anlayabilirsiniz, sıcaktır fakat diğerleri gibi deriniz plakaya yapışmaz. Çok zayıflamış incelmiş saçlara sahip bayanlar! Bu ürün tam size göre, korkmanıza hiç gerek yok.

    Gerçekten de ürünün tabanı seramik değil bir çeşit kumaşla kaplı teflon taban. Saçlarınız yapışmıyor ve fazla zarar görmüyor. Uzun vadede ne olur bilemem çünkü ben çok sık kullanacak değilim. Ama uygunsuz bir şey görürsem haber veririm.

 

 

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın