Pucca – O Adam Buraya Gelecek

20150322_210239

Abim Deniz’le üzerimde oluşan kasvetli havayı dağıtmak için hemen Pucca’nın yeni çıkan kitabını aldım. “O Adam Buraya Gelecek”. Heeyt be Pucca, yakışır sana.

Ben Pucca’nın tüm kitaplarını okudum. Hepsinde çok eğlendim ve çok güldüm. Sosyal medyadan da takip ediyorum onu, çünkü bence gerçekten çok eğlenceli bir kız. Hayatta her şeyle ve herkesle ama özellikle kendisiyle dalga geçebilen biri.  Sanırım bu yüzden onu kendime çok yakın hissediyorum, bende kendimle dalga geçmeyi çok severim çünkü.

images (4)

Zaman zaman da kızıyorum ona, yahu bir insan bu kadar mı her şeyi eline yüzüne bulaştırır. Bir insan hiçbir konuda becerikli olmaz mı? Umarım gerçek hayatta biraz daha farklısındır Pucca. Yoksa bence biraz daha zengin olup 7/24 yanında arkanı toplayacak bir asistan tutman mantıklı olur.

images (3)

318 sayfalık bir kitap, haftasonu okuyup bitirdim. Zaten Pucca’nın kitaplarını hep bir oturuşta okurum. Elimde günlerce kalmaz.  O kadar eğlenceli ki bittiğinde üzülürüm. Ne zaman kendimi üzgün hissetsem oturup Pucca okurum. Sonra da halime şükrederim. Allahım iyiki beni Pucca olarak yaratmadın.

images (2)

Kitap Dnr’de 22 tl ama kitap yurdunda 16,50. Linki aşağıda.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/o-adam-buraya-gelecek–pucca-gunluk-5/361457.html

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kütüphanem kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Pucca – O Adam Buraya Gelecek için 5 cevap

  1. Geri izleme: Kitap Listesi – 2 - | Kendimi Seçtim Ben

  2. deniz der ki:

    Ay bende çok merak ediyorum bu kitabıııı

  3. Pelin der ki:

    Pucca’yı sevmeyen ölsün:)

Yorum Yapın