Prosecutor Princess

Merhabalar
Sizlerle paylaşacağım yeni bitirdiğim dizim 2010 yapımı ,16 bölümlük kısa bir dizi. Rasgele buldum ve dün akşam itibariyle bitirdim. Başrol kızımız Kim So Yeun’un izlediğim ilk dizisi ve muhtemelen son olacak çünkü diziyi ne kadar sevsem de kıza bir türlü ısınamadım. Baş aktörümüz ise Cheongdam-dong Alice dizisinden de tanıdığımız yakışıklı Park Shi Hoo. Bir insan her daim nasıl bu kadar yakışıklı ve sevimli olabilir ki?

indir
Neyse dizimizin konusuna geçecek olursak Park Shi Hoo küçük bir çocukken çok sevdiği babası patronunun iftirasına uğrar ve cinayetten ağır hapis cezasına çarptırılır. Zavallı dürüst adamın kalbi bu acıya dayanamaz ve 4 ay sonra ceza evinde kalp krizi geçirerek ölür. Annesi de bizim Park Shi Ho’muzu alıp bilin bakalım nereye gider.Amerika’ya tabi.Dünya’da Korelilerin bildiği başka memleket mi var.

images

Amerika’da bu sefer annesi kısa bir süre sonra Park Shi Hoo’nun gözü önünde trafik kazası geçirerek ölür ve bizim yakışıklı Amerikalı bir aileye evlatlık verilir. Artık hayatta tek amacı okuyup bir hukuk adamı olmak ve Kore’ye dönüp babasının adını temize çıkarıp ona bu iftirayı atan adamdan intikam almak.

indir (1)
Planını gerçekleştirmek için Koreye gelen Park Shi Hoo’muz babasına iftira atan başkanın bir kızı olduğunu ve bu kızın da savcı olduğun öğrenir. Kızı da planına katarak babasından bu yolla intikam almaya kalkar ama o kıza sırılsıklam aşık olmak planlarında yoktur elbette.

images (1)
Başrol kızımız Kim So Yeun bir dizide gördüğüm en gerizekalı kızlardan biriydi o kadar gıcık ve iticiydi ki neredeyse diziyi izlemekten vazgeçecektim. Ama insan sonradan alışıyor.Babası ülkenin en büyük şirketlerinden birinin başkanı olan kızımız, babası istiyor diye savcı olur ama gözü elbise ve ayakkabılardan başkasını görmemektedir.Sürekli alışveriş yapan,bencil,sorumsuz bir kız olduğundan işe başladığı savcılık ofisinde çok sıkıntı çeker ama sonra savcılar ona, o savcılara alışır ve macera burada başlar.Bu arada kızın birbirinden mini etekleri ve ayakkabılarına bayıldım, söylemeden geçemeyeceğim.

329c84df88960dbde62b662a737c0917_1345918296
Tabi ki bu dizide de yardımcı kadın ve erkek oyuncumuz var ama ilginç olan kesinlikle ikisi de kötü değiller hatta o kadar iyiler ki çok sıkıcı onları seyretmek.
Sonuç olarak dizi gerçekten güzel ve her izleyen gibi kıza gıcık olsanız da sabredin gözünüz alışınca çok eğlendirici oluyor.İşte size tanıtım “ost”si…

YouTube Preview Image

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kore kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Prosecutor Princess için 1 cevap

  1. Geri izleme: İzlediğim Kore Dizileri Listesi | Kendimi Seçtim Ben

Yorum Yapın