Bilgi

Kendimi Seçtim Bennnn

Merhabalaaarrr,

Diyerekten blog dünyasına direk balıklama dalıyorum efendim

Şimdi çocukluğumdan beri çok fazla okuduğum, hep iyi bir yazar olmayı hayal ettiğim ancak yeterli yeteneğe sahip olamadığım için sonunda bende sürüp giden blog akımına geç de olsa kapılmaya ve kendi kişisel bloğumu oluşturmaya karar verdim. Ama bu nokta da direkt bir sorunla karşılaştım. Ben tam bir teknoloji özürlü, balık hafızalı ve yeteneksizim. Tüm bunlara ek olarak evliyim ve (hayır, çocuğum yok çünkü yeni evliyim, kısır değilim bu kendi tercihim ) tam zamanlı bir işim var. Bunlardan arta kalan tüm boş vakitlerimi de kitap okuyup Kore dizileri izleyerek geçiriyorum (ister asın ister kesin beni ama evet tıpkı ergen gençler gibi bu ırkın ve Kpop – Kdrama’nın hastasıyım)

Bu durumda ne yapabilirim? Vazgeçmeli miyim? Yoo, denemeden asla olmaz, hezimete uğramadan savaş alanından kaçılmaz. O zaman çözüm olarak Allah herkese benim ki gibi her derde deva, başa bela , tam bir teknoloji tutkunu, bilgisayar kurdu bir kardeş versin. En az bir ay hayatından bezdireceğim onu. Veee bezdirdim de…

Bloğumda muhtemelen her telden çalacağım. Bazen depresif ruh halim ve bozuk psikolojimle dünyanın ne kadar berbat bir yer olduğundan dem vuracağım. Bazen ayakları yere basmayan, pembe gözlükleri gözüne çivilenmiş, polyanna tadında okuyucularımı kusturacağım. ( Şu cümlede ki okuyucu kelimesi bile heyecanlandırdı beni valla )

Biraz kendimden bahsedeyim – ki bunu çok severim – 29.5 yaşında (gerçekten, doğru söylüyorum bak ),1.5 yıllık evli, çocuksuz, dünyalar tatlısı Paşa’sı (kedim olur kendileri ) ile birlikte yaşayan kendi halinde bir garip kadıncağızım işte. Biraz uçuk, yarı çatlak, azıcık dengesiz, pek tabi yeteneksiz olmam da bu eşsiz varlığımın yegane tezahürüdür. (kelimelerin anlamını bilmeyen varsa sözlükten baksın lütfen )

Yani bende aranızdayım artık sevgili blogcular (dağılın…) Gün ola ,harman ola, bakalım benim sonum ne ola, diyerek köşeme çekileyim ben. Üstün zekam , dünyayı kurtaracak harika fikirlerimle burdayım. Beklerim…

Bilgi için 2 cevap

Yorum Yapın