Organix Niacin 3 and Caffeine Conditioner 385ml

Bloğumu takip edenler saçlarıma ne kadar düşkün olduğumu bilir.Bir de geçen sene yaşadığım kaza sonucunda ne kadar çok saç kaybettiğimi. Saç köklerim yandığı için doktor tedavisi, mezoterapi, kök hücre ne varsa yaptırdım. Çok şükür saçlarımın dökülmesi azaldı. Yeni saçlar da çıkmaya başladı. Ancak bu tedaviler uzun süreli tedaviler olduğu için etkilerini hemen görmek mümkün olmuyor, 6 ay sonra falan fark etmeye başlıyorsunuz. 

Bu süreçte saçlarım için en uygun şampuanı da bulmaya çalışıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Organix şampuanı denemeye karar verdim. Gratis’ten baya pahalıya aldım. 45 tl civarıydı.Siz internetten çok daha ucuza alabilirsiniz.

Saçlarım hassas olduğu için tararken özellikle çok dökülüyor.Bu şampuanda da sülfat ve paraben olmadığından -tam değil ama kısmen organik bir şampuan olduğundan- saçımı karıştıracağından korkuyordum. Saç kremiyle beraber kullanmaya başladım. 

İlk kullanımımdan itibaren beni çok şaşırttı. Saçlarımı karıştırmadı, aksine yumuşattı,kolay taranır bir hale geldi.Yağlı bir saç tipim olmasına rağmen yağlanma da sorun yaşamadım. Bu şampuanın pek çok çeşidi var benim kullandığım dökülmeleri azaltan çeşidi. Kokusu fazla değil. Diğer çeşitlerinde nasıldır bilmiyorum. 

Kıvamı güzel, suda çok yoğun olarak köpürmese de köpüğü var, temizlik hissi veriyor. Benim kutu bitmek üzere şimdi de aynı şampuanın Organix Biotin & Collagen Full Dolgunlaştırıcı Ve Uzatıcı Şampuan 385 ml olanını alacağım. 

Tabi sadece bu şampuanı kullanmıyorum. Aynı zamanda Biotin kullanmaya devam ediyorum. Eczacının tavsiyesiyle Hairmax kullanmaya başladım. Fiyat olarak da diğerlerine oranla ekonomik geldi. Bunun dışında hafta da bir saç bakım maskesi yapmaya da devam ediyorum.

Umarım yaza kadar dökülme iyice azalır da tüm bu dertten kurtulurum. Muhtemelen saç rengimi tekrar açtırmaya hayatta cesaret edemem artık.Boyaya tövbe. Saç rengi değişikliklerini artık araya kaynakla yaptıracağım.

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Organix Niacin 3 and Caffeine Conditioner 385ml için 2 cevap

  1. Geri izleme: Gratis Alışverişim | Kendimi Seçtim Ben

  2. Geri izleme: Dr.Savon Şampuan Deneyimim | Kendimi Seçtim Ben

Yorum Yapın