One More Happy Ending

omids

Kendime izleyecek yeni bir dizi ararken denk geldim bu diziye. Başrol de en sevdiğim iki bayan oyuncu var, hiç kaçırır mıyım? Beklentimin biraz altında kalsa da eğlencelik hoş bir diziydi

tumblr_o1g2k7Gfrp1tj3r90o2_540

Jung Kyoung-Ho’yu ilk kez izledim. İlk bölümde kadın kılığında görünce, umarım başrol erkek bu değildir, dedim ama sonra çok sevdim. Dizide üniversite de okurken aşık olup evlenen, çocuğu olan ve karısını kaybedip tek başına oğlunu büyütmeye çalışan babayı canlandırıyor.İnanılmaz fedakar bir yapısı var. Dizide başrol oyuncumuz Han Mi Mo’ya bir bebeğe davranır gibi davranması çok güzeldi.

739d001fa747e64156da10965ec2eede1908808a_hq

Jang Na Ra’yı Hello Monster ve Fated to Love You dizilerinde izlemiş çok beğenmiştim. Bu dizi de tuttuğunu koparan, aşk peşinde koşan bir kadını canlandırıyor. Ayrıca diğer iki dizisine nazaran bu dizide ki kıyafetlerini falan çok beğendim. Sadece saçları çok tuhaftı, kafasını kocaman gösteriyordu. Dizinin sonlarına doğru saçlarını toplamaya başladı da tatlı yüzü ortaya çıktı.

one-more-happy-ending-character_1

Yoo İn Na’ya ne demeli. O kadar tatlı kızı ne hale getirmişler. Uğraşmışlar ama Yoo İn Na’mızı yine de çirkinleştirememişler. O haliyle bile o kadar tatlıydı ki. Ben bu kızın mimiklerine bayılıyorum.

Bir de Kwon Yool vardı. Lets Eat’in ikinci adamı, burada da ikinci adamdı. Diğer dizilerdeki mükemmel ikinci adamlara göre oldukça kusurluydu.Bu adam bana bir çok yakışıklı geliyor, bir çok soğuk ve itici. Karar veremedim.

bMOmyn

Diziye geçemedim bir türlü. Neyse hemen anlatıyorum. Dağılmış eski bir müzik grubu olan Angel’s üyeleri artık 34 yaşına gelmiştir ve arkadaşlıkları halen devam etmektedir. Jang Na Ra ve You Da In boşanmış insanları yeniden evlendiren bir çöpçatan şirketinin sahipleridir. Yoo İn Na bir ilkokulda öğretmenlik yapmaktadır. Seo İn Young ise bikini modelliği ve giysi tasarımı işi yapmaktadır. İçlerinde bir tek You Da İn evlidir ama eşiyle arasında ne olduğunu anlayamadığım bütün dizi boyunca çözmeye çalıştığım problemler mevcuttur. Ayrılmak üzeredirler. Jang Na Ra eşinden boşanmış ve sevgilisinden de evlenme teklifi beklerken korkunç bir şekilde ayrılmıştır. Detayı spoilere girer.

tumblr_o1bjpvLhQ11ql0375o2_540

Yoo In Na’cığım sürekli birileriyle görüşmekte ama bir türlü doğru kişiyi bulamamaktadır. İçlerinde hiç evlenmemiş bir o vardır. Zaten dizinin ilerleyen bölümlerinde bir sevgilisi dolandırıcı çıkıyor diğeri de 9 yaş küçük. Tam anlamıyla mutlu olamıyor bir türlü. Hee bir de değişeceğini falan bekliyorsanız çok beklersiniz dizi boyunca o saçlar hep öyle.

Seo İn Young dizi de nişanlı ama görücü usulü falan herhalde çünkü evleneceği için mutlu değil, çocuğa karşı bir şey hissetmemekte ve hayatında tutku aramaktadır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde o istemediği çocuktan çok çekecek ve güzel bir ilişkileri olacak, diye şakkadanak spoiler verdim işte.

Jang Na Ra’nın eski çocukluk arkadaşı, çocukluk aşkı Jung Kyoung Ho bekar bir baba olarak oğluyla karşı dairesine taşınmıştır. Birlikte içki içip sarhoş oldukları bir gece gidip ansızın evlilik başvurusu yaparlar. Her sarhoş olduklarında yeni bir felakete yol açan bir çift olarak gerçekten tatlıydılar. Yalnız bu ilişki Jang Na Ra’nın çocukluk arkadaşının en yakın arkadaşına Kwon Yool’ a aşık olmasıyla arap saçına dönecektir. Birbirlerinin sevdiklerini çok geç fark eden çift etrafı baya bir kırıp dökeceklerdir.

Yalnız o Jung Kyoung Hoo ve oğlu nasıl tatlıydılar, varsa öyle hazırdan bir evlat istiyorum ya..Jang Na Ra ilk başta kime aşık olduğunu bir türlü çözemeyerek sonra da sonlara doğru sürekli naza çekerek insanı bıktırsa da güzel bir sonla final yaptı dizimiz.

İzlemeye değer, şirin, eğlencelik bir diziydi.Buradaki linkte başrol oyuncularımızın Angel’s grubu iken hit olan şarkıları var. Klibini yapmışlar. Kızların telefonları da bu müzikle çalıyordu zaten

Angels Always For You

Burada da yakışıklı Jung Kyoung Hoo ile olan videoyu seyredebilirsiniz

 

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kore kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One More Happy Ending için 5 cevap

  1. didem der ki:

    Jang Nara ve Yo ın na bende bu ikisine bayılıyorum

  2. selma der ki:

    Kore dizi listen eksik sanırım son yazdığın diziler o listede yok da:)

  3. Geri izleme: 2016 da izlediğim Kore dizilerim | Kendimi Seçtim Ben

Yorum Yapın