Networkdry Kuru Temizleme – Halı Yıkama

networkdry

Yazının ana fikri “BEN YANDIM SİZ YANMAYIN”

Geçen haftamı komple sinir ve stresle geçirmeme sebep olan hala bir özür dilemekten bile aciz firma Networkdry Kuru Temizleme ve Halı yıkama firmasıyla ilgili yaşadıklarımı anlatmak istiyorum.Bu firmayı cep telime sürekli attıkları mesajlar sayesinde tanıdım. Eşim Koç Personeli olduğundan Koç Ailem uygulaması sayesinde bize ulaştıklarını ve %41 indirimimiz olduğunu söyledikleri için firmayı denemek istedim. Hem kapıdan alıp kapıya bırakıyorlar hem de çalışanlar için akşam 18:00 – 21:00 saatleri arasında da  teslimat yapıyorlar.
Dedim süper o zaman ben hem kuru temizleme hem halı yıkama hizmetinizden faydalanmak istiyorum.
Kuru temizleme için bir abiye elbise ve 2 erkek kumaş pantolonu vereceğimi söyledim. Abiyemin düz mü boncuklu mu olduğunu sordular. “%80’i düz sırtında biraz taş ve boncukları var” dedim.
Elbiseyi 30 tl ye pantolonları da 7,5 tl ye yapacaklarını söylediler. Harika dedim.
Evde 3 adet shagy halım, bir uzun makine halısı yolluğum, bir de kısa makine halısı yolluğum vardı. M2 bilmediğim için kabaca hesap yaptılar. Ben dışarıda normalde 75 tl ye yıkatıyorum halılarımı. Bana 64 tl fiyat verdiler ama halılarınızı görünce rakam değişebilir dediler. Olsun dedim. Çünkü benim mantığıma göre dışarıda indirimsiz 75 tl ye yıkattığım halılarım Koç Ailem %41 indirimle en fazla ne kadara gelebilirdi ki?

3507847_b53a
Önce kuru temizleme için ürünlerimi aldılar. 1 saat sonra aradılar. Elbisenizde taş varmış. Ücreti 30 tl değil 60 tl olur dediler. Bende bunu daha önce telefonda görüştüğümüzü ve taş olduğunu zaten söylediğimi isterlerse kayıtları dinleyebileceklerini söyledim. 60 tl de ısrar edince bunlar vazgeçtim elbisemi bana geri getirin o zaman dedim. Bu sefer 23 tl servis ücreti ödeyeceğimi söylediler. Yani her türlü o fazladan 30 tl yi alacaklar benden.
İnanın bu kadar değil rezillikleri. Bana o kadar çok şey yaşattılar ki.
Lanet olsun ödeyeceğim servis ücretini, geri getirin elbisemi dedim. 1 saat sonra Merve Hanım aradı. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuklarını bir sefere mahsus 30 tl den temizleyeceklerini,yanlış anlamadan dolayı üzgün olduklarını söylediler. Tamam dedim. Ödemem gereken rakam 41 tl. Kapıya gelen personele 50 tl verdim. Adam bize “Hazırlıksız gelmişiz, para üstü veremeyeceğim. Borcum olsun” deyip gitti. Gidiş o gidiş…

networkdry-da-20-indirim-73644664417
Halılarımın geleceği gün sabahtan aradılar. Getiriyoruz, evde misiniz? Dedim “ Ben halılarımı akşam 19:30 gibi evde olacağımdan o saatte teslim alabilirim. Bunu da size bildirdim”.
Tamam o zaman akşam 19:30 da sizdeyiz dediler.
Ne yaptılar biliyor musunuz? Şok Şok Şok.
Halları erken saatte getirip site güvenliğine bıraktılar. Sitemiz bir güvenlik şirketi ile çalışıyor ve sürekli değişen personeli tanımıyoruz. Güvenlik ve apartman görevlisinden de 91 tl para almışlar. Üstelik bunu benim söylediğimi söylemişler adamcağızlara.Ben demişim ki halıların parasını güvenlikten alın. Olabilir mi böyle bir şey? Bu arada farkettiyseniz 64 tllik halı parası da %41 indirimle 91 tl ye çıktı. Halıların normal yıkanma fiyatı 145 tlymiş. Ben dışarda 75 tl ye yıkatıyordum. Orada ayrı kazıklandım. Sitedeki görevlilere ayrı rezil oldum.
Benim adıma para isteme cüretini nasıl gösterirler anlamıyorum. Elbette kendilerine şikayette bulundum. Bana bayi ile görüşüp dönüş yapacaklarını söylediler ama dönen olmadı.
Ben yandım, siz yanmayın. Kazıklandığıma mı yanayım, rezil olduğuma mı… Ama firmayı ilgili her yere şikayet edeceğim. Siz siz olun bu firmanın reklamlarına sakın aldanmayın.

Sitesine girip incelemek için buraya tık tık

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın