Kütüphanem…

Merhabalar …

Sitemde bir de “kütüphanem” adında bir bölüm yapmayı düşünüyorum. Detayı ile ilgili olarak daha tam her şeyi yerine oturtamadım ama bir yerlerden de başlamak gerek öyle değil mi?

Kitap okumayı çocukluğumdan beri çok sevmişimdir ve asla bırakmamışımdır, hayatımın en yoğun, en bunalımlı,  en mutlu dönemlerinde de her daim okumaya devam etmişimdir.  Hemen hemen her çeşit kitabı okurum ben ama bazı dönemler de gerilim türüne, bazı dönemlerde siyasete, tarihe bazı dönemlerde fantastik kitaplara daha fazla zaman ayırıyorum.

Optimized-IMG_3522

Kütüphanem de de görüldüğü üzere çeşitlilik arz ediyor kitap zevkim. Ruh halime göre, yine de en çok gerilim beni  cezbediyor  zeka oyunlarına ve şizofren katillere bayılıyorum.( Hasta mıyım neyim ).İşimden, evimden, kendimden ve kedimden bir de kocamdan fırsat buldukça (sanki bu ilk ve son yazımmış gibi oldu) bloğa ayırdığım vakitlerde okuduğum beğendiğim, kütüphanemde yer alan kitaplar ve yazarlarla ilgili tanıtım yazıları yazacağım.  Muhtemelen ilk bahsedeceğim yazar da favorim olan Jean-Christophe Grange olacak…

Optimized-IMG_3535

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kütüphanem kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın