Küresel Para Baronu : Rothschild Ailesi

Dünya siyaseti ile ilgili okumayı seviyorsanız eğer tavsiye edebileceğim kitaplardan biri daha. Ali Kuzu’nun kitaplarını okumaya Rockefeller Ailesi : Ölüm İmparatorluğu kitabı ile başlamıştım. Arada bir sürü kitabını okudum. Küresel Para Baronu: Rotchschild Ailesi bir nevi Rockefeller’den sonra devam kitabı niteliğinde olmuş. Ali Kuzu hem çok eleştirilen, hem de çok sevilen bir yazar. Ben Dünya siyasetine farklı bir bakış açısı olarak okumayı seviyorum. Çok da farklı olduğu söylenemez gerçi. Ama dil ve üslup olarak çok daha kolay ve anlaşılır yazıyor. Okurken sizi yormuyor. Gereksiz bilgilere boğmuyor, bir çeşit özet gibi. Bu konulara merak saldıysanız başlangıç olarak kitaplarını okumanızı öneririm.

Yazar Küresel Para Baronu Rotchshild Ailesi kitabı ile gene çok merak edilen konulara el atmış. Ben kitap arkalarını okuyunca dayanamayıp sepete atıveriyorum kitaplarını zaten. Sizlere de kitap arkasını yazayım. Ne demek istediğimi anlarsınız. Hatta bloğuma özellikle içindekiler kısmından fotolar koyuyorum ki başlıkları görüp içeriği daha net anlayabilesiniz ve merak edesiniz diye.

Bu Dünyanın gerçek teröristlerini karanlıklarda dağlarda aramayın, cadde ve sokaklarda da göremezsiniz. Çünkü onlar şehrin yüksek binalarının en üst katlarında binlerce dolarlık takım elbiseleriyle tepeden hep sizi izlerler…

Biz de, sizleri izleyenlerin en büyüğü olan Rothschild Hanedanlığı’nın; 1700’li yıllarda Almanya’da başlayan ve içinde savaş, kan, vahşet ve para olan yaşam maceralarına aşağıdaki soruları sorarak bir göz atalım dedik;
– Illuminati’nin en büyük ailesi Rothschiler mi?
– ABD’nin kurucuları Yahudiler mi?
– Amerikan Mührünün sırrı ne?
– Dünya Savaşlarını başlatan Rothschiler mi?
– Dünyadaki Merkez Bankalarının kaçı Rothschildlerin elinde?
– Birleşmiş Milletler Rothschildlerin bir projesi mi?
– Rothschiller, Sabatay Sevi’nin Torunları mı?
– Hitler ve Stalin Yahudi Kanı mı taşıyor?
– Yahudi toplama kamplarının Finansörü Rothschildler mi?
– Rothschildlerin Türkiye Başkanı Kim?
– Yeraltı madenlerimizi Rothschildlere kim peşkeş çekti?
– 2. Abdülhamid’i Rotschildler mi tahtan indirdi?
– Rothschild ailesinin soyu Hazar Türklerine mi dayanıyor?
– IŞID örgütünün silahlarını Rothschildler mi sağlıyor?
– Merkez Bankamızda Rothschildlerin hissesi var mı?
– Türkiye Rothschildler için neden önemli?
– Tarım topraklarımız yabancıların eline mi geçiyor?

Osmanlının batışında onlar var. Siyasetimizde onlar var. Merkez Bankası’nda onlar var. Yeraltı Zenginliklerimizde onlar var. Bankacılık Sektörümüzde onlar var. Tarımda yine onlar var. İşte bu kitapta Rothschild Ailesi ve kirli çıkar ilişkilerini yazmaya çalıştık. Bildiklerimizi sizlerle paylaştık.

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kütüphanem kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın