Kore’deki Çatı Katımdan Sesleniyorum – Didem Duygu Demir

22881_1469720659

Kore ile ilgili dizileri izleyip müzikleri dinleyen herkes Didem Duygu Demir ve Nursena Demir isimlerini biliyordur. Duygu instagramda takip ettiğim çok tatlı bir kız. Dong Ho ile sımsıcak ilişkisi bana ümit veriyor. Şimdilerde belki duymuşsunuzdur bu tatlı kızın kitabı çıktı. Kendi hayatını,Dong Ho ile tanışmasını ve ilişkilerini anlattığı bu kitabı okumamak olmazdı. 

20160828_184849

Yalnız kitaba ilk eleştirim cildi olacak. Duygu’cuğum senin elinde değil biliyorum ama pembe kapak,cicili bicili bir cilt benim yaşımdakiler için kitabı dışarıda okunması imkansız hale getiriyor. 

20160828_185114

Kitap çok akıcı bir dille yazılmış ama tabi ki de biraz teenage. Yani belli bir yaşın üstündekilere çok hitap etmiyor ne yazık ki. Siz bana bakmayın benim zeka yaşım teenage. Kitapla ilgili diğer hayal kırıklığım da konunun tamamen Ankara’da geçmesi ve buradaki hayatını anlatması. Ben daha çok Kore’deki hikayesini merak ettiğim için böyle oldu belki de. Kitabın devamı gelecekmiş. Muhtemelen Kore’deki hayatını ve yaşadıklarını ikinci kitapta anlatacak. 

20160828_185004

İnsanı yormayan, sıkmayan, nasıl okuduğunuzu bile anlayamadığınız bir kitap. 378 sayfa

Kitabı hemen satın almak için buraya tık tık 

 

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kütüphanem kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Kore’deki Çatı Katımdan Sesleniyorum – Didem Duygu Demir için 1 cevap

  1. Geri izleme: 2016 Yılı Okuduğum Kitaplar | Kendimi Seçtim Ben

Yorum Yapın