Kalp Atışı – Yeni Kore Dizisi Uyarlaması

Dün tv de fragmanını görünce yuh artık dedim. Bizim hiç orjinal senaryomuz olmayacak mı? Bütün Kore Dizilerini af edersiniz ama p..ç etmek zorunda mıyız? 16 – 20 bölümlük Kore dizilerini alıp 365 bölümle cılkını çıkarmak bize özel bir özellik evet ama keşke özgün senaryolarımızda olsaydı.

Doctors 2016 yılında yayınlanan ve çok sevilen bir Kore dizisi. 20 Bölüm oynadı. Başrollerde Park Shin-Hye, Kim Rae-Won,Yoon Gyun-Sang ve Lee Sung-Kyung vardı. 

Diziyle ilgili yazıma ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz

Ekranlarda fragmanları dönmeye başlayan “Kalp Atışı” adlı dizi de işte bu dizinin uyarlaması olacak. Fragmanlardan anladığım kadarıyla birebir aynısı gibi görünüyor. Zaten dizinin başları aynı oluyor da sonra uzatmak için değiştiriyorlar bazı yerleri.

Türk Başroller

Bizim dizi ile ilgili bulduğum bilgiler de şu şekilde ;

Alıntıdır “Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın paylaştıkları Kalp Atışı dizisinin çekimleri Mayıs ayının ikinci haftası başladı. Çok yakında Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Kalp Atışı dizisinde Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’a; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur eşlik ediyor. Kore dizisi “Doctors” tan uyarlanan Kalp Atışı dizisinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan yapıyor. Senaryoda ise Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz gibi güçlü isimler yer alıyor. “

İzleyeceğimi sanmıyorum aslını izledim çünkü ama belki bir göz atarım.Sizlere de bu haberi duyurmak istedim.

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Kalp Atışı – Yeni Kore Dizisi Uyarlaması için 13 cevap

Yorum Yapın