It’s Okay,That’s Love

It's_Okay,_That's_Love-p3

Bu dizi ile ilgili ne söyleyebilirim diye düşünüyorum. Söylenecek o kadar çok şey var ki. Hepsini toparlamak çok zor olacak. Uzun zamandır izlediğim içinde en çok konuyu barındıran dizilerden biriydi. Yan rollerin hepsinin ayrı bir hikayesi vardı, hepsini gayet dengeli bir şekilde işlediler. Konu itibariyle zengin, akıcı, sürükleyici ve merak uyandırıcı bir diziydi.

1409753144-aaaaaaaaaa-o

Başroller de benim ilk kez izlediğim Jo In Sung (Jang Jae Yul) ile sevimliliği yüzünden o korkunç rüküşlüğünü görmezden geldiğimiz Gong Hyo Jin (Ji Hae Soo) var. Jo In Sung ülkenin en ünlü yazarlarından birini canlandırıyor, adam aynı zamanda radyo programı da yapan yakışıklı mı yakışıklı bir tip.  Kızımızda bir psikiyatrist. Bir tv şovunda ikisi de konuk misafir olarak tanışıyor ve aralarında canlı yayında bir çekişme yaşanıyor.

1418123462

Bütün kadınların kendisine yapışmasına alışık egosu tavan yazarımız Gong Hyo Jin’in tavrını çok çekici buluyor onun dikkatini çekmeye çalışıyor. Yalnız küçük bir sorun var. Gong Hyo Jin çocukken annesinin felçli babasını başka bir adamla aldattığını görür ve bu olay onda büyük bir travma yaratır. Artık hiçbir erkeğe dokunamamaktadır. Bizim yakışıklı veliahtımız kızımızı kendine aşık edebilmek için onun yaşadığı eve yerleşiyor. Zaten Gong Hye Jin yaşadığı pansiyonvari evi tourrette sendromlu bir genç ile aynı hastanede çalıştığı bir doktor hocası ile paylaşmaktadır.

tumblr_n7r1jeYwa51syegc4o2_r1_500

Ateş ile barutun yan yana duramaması gibi kızımız ve oğlumuz yakınlaşmasına yakınlaşıyor ama bizim yakışıklı ve muhteşem veliahtımızın geçmişinde çok büyük bir aile trajedisi vardır ve bu durum onun ruhsal sağlığını bozmuştur. Üstelik hastalığının kendisi de farkında değildir.

tumblr_o391a6jsEJ1uynjibo2_500

Sadece şunu söyleyebilirim, aşık olduğunuz adamı onun isteği dışında zorla bir akıl hastanesine kapatabilir miydiniz? Ben bu sorunun cevabını veremiyorum. Onun iyiliği için bile olsa bu durumu kaldırabilir miydim bilemiyorum.

images

Yan rollerdeki Tourrette sendromu bir genci canlandıran Lee Kwang Soo inanılmaz sempatisi ile hastalığın sendromlarını çok başarılı bir şekilde canlandırdı. Dizide diğer ruhsal hastalıkların sahipleri ve yaşadıkları problemler de oldukça ilgi çekiciydi. Hiç sıkılmadan izledim.

Aslında dizi ile ilgili söylemek istediğim çok şey var ama onları söylersem spoiler vermiş olurum. Bu yüzden susma hakkımı kullanıyorum.Mutlaka seyredin,bayılacaksınız.

Diziyi bu linkten seyredebilirsiniz.

http://www.koreanturk.com/its-okay-its-love-1-bolum-izle.html

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kore kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

It’s Okay,That’s Love için 3 cevap

  1. rahime der ki:

    Bu kızı herhangi bir dizini herhangi bir sahnesinde şık gören olursa haberleşelim lütfen:)

  2. Geri izleme: İzlediğim Kore Dizileri Listesi | Kendimi Seçtim Ben

Yorum Yapın