Güney Kore’nin En Yakışıklı 15 Erkeği

Hadi bakalım, bugün kalp krizleri geçire geçire, bence Kore’nin en yakışıklı 15 erkeğini seçtim. Tabi ben K-Pop dinlemediğim için listede şarkıcılar yok.Oyunculardan oluşan bir yakışıklılar listesi bu. Daha doğrusu benim haremim 🙂

Koreli bayan oyuncularda Top 10’um yazısı için buraya tık tık

1- Jİ CHANG WOOK

Kendisiyle Healer dizisi ile müşerref oldum. Geç buldum o ayrı ama favori erkek haremimin en tepesinde yerini aldı bile. İkinci dizisi K2 yi çok sevmediğim halde sırf onun için bitirdim. Sonra First Seven Kisses adlı mini diziyi de sırf onun için izledim. Aksiyon dizileri için aranan biri olmasına rağmen romantik komedi de de çok başarılı olduğunu biliyoruz.

1987 Anyang doğumlu oyuncu 1.80 cm boyunda ve 65 kilo. Ben onu en güzel bakan erkek ilan ediyorum aynı zamanda.

2 – LEE JONG SUK

Kesinlikle kusursuz olarak tabir edebileceğimiz yüz hatlarına sahip 1989 doğumlu Jong Suk 1,86 cm boyunda 65 kilo. Onu ilk olarak I Can Hear Your Voice adlı dizi de kendinden 10 yaş büyük bir kadına aşık genç adam rolünde izlemiştim. Sonrasında geçen senenin en sevdiğim dizilerinden olan W ile hayranlık çıtamı biraz daha yükselttim. First Seven Kisses ile de noktayı koydum. Bu adam kesinlikle benim haremimin  en gözde isimlerinden.

3 – HYUN BİN

Yanağında hoş bir gamzen varsa bu hayata bir sıfır önde başlamışsındır. Bu bir gerçek, kimse inkar edemez. Olağanüstü bir yakışıklılığı ya da oyunculuğu olmadığını düşündüğün Hyun Bin’i Güney Kore’nin en beğenilen erkeği yapan şey işte bu ayrıntıda gizlidir.

1982 Seul doğumlu oyuncu 1,84 cm boy ve 74 kiloda. Herkes gibi Secret Garden gibi bir diziyle Dünya çapında fenomen olmuş olmasına rağmen 2015 yılı son dizisi Hyde Jeyll,I adlı diziyle kendinden bekleneni veremedi. Yine de haremde olmayı hak ediyor .Gamzesi var.

4 – SEO İN GUK

Birbirinden farklı pek çok karakteri o kadar başarıyla canlandırıyor ki kesinlikle oyunculuğu takdir edilesi. Göz ameliyatı olmayı tercih etmeyen ve bu haliyle inanılmaz çekici olan bir erkek. Onun karizması zaten o yumuk gözlerinden kaynaklı. 1987 Ulsan doğumlu oyuncumuz 1,80 cm boyunda ve 68 kiloda. Reply 1997, The Master’s Sun, Hello Monster, Shopping King Louia (Bunu henüz bitirmedim) dizilerini izledim. Oynadığı tüm dizilerde çok kaliteli yapımlar, yeni dizi arıyorsanız seyredilebilir.

5 – CHOİ SİWON

Ben k-pop şarkıcılarını tanımam. Siwon Super Junior üyesiymiş ama ben onu She Was Prety dizisi ile tanıdım ve hayran oldum. Dizi boyunca karizmasını hiç umursamadan Jim Carey edasıyla şekilden şekile soktuğu yüzü, komik hareketleri ve sempatikliği beni çok etkiledi. 1987 Seul doğumlu Siwoncuk 1,82 cm boyunda 67 kiloda

6 – ERİC MOON

Yine bir şarkıcı- oyuncuda sıra. Bu muhteşem adam da Shinwa grubunu bilenler için çok tanıdık ama benim için Another Miss Oh yakışıklısı. Bir insanın yüzü bu kadar karakteristik olamaz ki. Sertken farklı, gülerken farklı. Kesinlikle listemde olmalı. Tek diziyle vuruldum ben.

7 – CHUNG JUNG MYUNG

Yine tek diziyle tanıdığım ve bayıldığım biri. 1980 doğumlu (Yaşı yaşıma) oyuncu 1,82 cm boyunda ve 65 kiloda. Gördüğüm en güzel gülen adamlardan biri. Heart to Heart dizisi ile tanıdım ve çok sevdim. Hem yakışıklı, hem sempatik

8 – LEE MİN HO

Tanımayan ve sevmeyen yoktur heralde. Benim ilk göz ağrım. İlk kore dizilerim Boys Over Flowers ve Personel Taste ile tanımıştım onu. Sonra City Hunter, Faith , The Heirs, The Legend Of The Bluesea  ve First Seven Kisses dizileri geldi. Hepsini izledim tabi. Ama bir şeyi farkettim. Erkek güzelliğinin doruklarında olmasına rağmen oyunculuğu hiç gelişmedi. Canlandırdığı tüm karakterler birbirinin aynı. Yine de Kore’nin en tanınmış starı. Tüm reklam markalarını yüzü, sosyal medyadaki milyonlarca takipçisiyle tam bir arzu nesnesi.

9 – KİM SOO HYUN

Yine bir bebek surat. Onu en çok You Came From Stars dizisiyle tanıdık ve hayran olduk. Gelmiş geçmiş en yakışıklı uzaylı aşığımızdı o. 1988 Seul doğumlu oyuncumuz 1,80 cm boyunda 65 kiloda. Sonradan çektiği Producer’de bebeğime o korkunç salak ile avanak saç kesimini yapmalarına rağmen tatlı ve sevimliliğinden bir şey eksilmedi.

10 – PARK BO GUM

Listemin en küçüğü sanırım. 1993 doğumlu oyuncu 1,82 cm boyunda ve 65 kiloda. Sadece Hello Monster’da izledim. İnanılmaz bir yüze sahip hem masumiyete hem de şeytansılığa uyuyor. Çok yakışıklı ama bu yaşla ancak kardeşim olur.

11 – PARK HAE JİN

İnanılmaz çekici bir adam. First Seven Kisses adlı mini dizideki 7 erkekten biri. You Came From The Stars dizisiyle tanıdım. Çok istememe rağmen zamansızlıktan Cheese İn The Trap dizisini izleyemedim.Ama izleyeceğim. Bu adamı seyretmek başlı başına bir zevk çünkü. 1983 Busan doğumlu oyuncumuz 1,86 cm boyunda 72 kiloda.

12 – GONG YOO

Bu adamı çok yakışıklı bulmuyorum. Ama herkesten daha sempatik. Artık 40 yaşına gelmesine rağmen çocuksuluğun bu kadar yakıştığı bir erkek görmedim. Gong Yoo sempatisi ve gamzeleri ile listemde olmayı sonuna kadar hak ediyor. Ben dizilerinden Coffe Prince, Big ve Goblin’i izledim. 1979 Busan doğumlu oyuncu 1,84 cm boyunda 74 kiloda.

13 – KİM BUM

Onun sloganı ”Daha Tatlısı Yok” Yaşından çok küçük göstermesi olmasa hayatımın aşkı olabilirdi ama o suratla yanımda çocuğum gibi kalır. Boys Over Flower dörtlüsünün de en tatlısı,Stil Mary Me’ de kendisinden çok büyük bir kadına aşık olan uslanmaz çapkın-ki ona bu çapkın rolleri çok yakışıyor- 1989 Seul doğumlu, 1,80 cm boyunda ve 66 kiloda.  Bir iç çekerek sıradakine geçebiliriz.

14 – SO Jİ SUB

Bizim yaştakilerin hala böyle erkeklerin bir yerlerde var olduğuna inancını kaybetmemesini sağlayan yegane örnek. 1977 doğumlu 1,82 cm boyunda 73 kiloda So Ji Sb yaşlanmıyor adeta ilahlaşıyor. Master’s Sun ve Oh My Venüs dizilerini izledim sadece ama kendisini yakinen takip ediyorum.

15 – LEE DONG WOOK

Kendisinin sadece Goblin dizisini izledim. Orada tanıdım. Goblin’in karşısında Azrail olarak oynamamış bildiğin döktürmüş. Kıyaslama yapabilmek adına tabi daha fazla dizisini izlemeliyim ki bu listeyi hak edip etmediğini anlayayım. 1981 doğumlu oyuncumuz 1,84 cm boyunda 72 kiloda. İnsanın ona bakınca ölesi geliyor

yemek tarifleri

Hadi yine gözünüz gönlünüz şenlendi sayemde. Biliyorum bu adamlar bize çok uzak ama yine de bir umuttur yaşamak diyorum. Listemde eksik kalan yakışıklılar şimdilik beni affetsin

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Güney Kore’nin En Yakışıklı 15 Erkeği için 26 cevap

Yorum Yapın