Gratis Alışverişim

Bu hafta sonu yapacak işim olmadığından Gratiste aldım soluğu. Şampuanım bitmişti. Geçen şampuan yazımda bahsettiğim organix i sadece orada bulabiliyorum. Bu şampuanın fiyatı da her yerde farklı, Gratiste 45 tl, internette 33 tl ye kadar bulabiliyorsunuz. Ama bugün harika bir indirime denk geldim. Şampuanım 26,50 tlye düşmüş, hemen iki tane aldım o heyecanla. Tüm mağaza talan edilmişti. Bende iki şampuan aldığımı sanırken birini saç kremi almışım. Yarın gidip onu değiştireceğim.

Bu sefer Organix saç dökülmesini engelleyen e vitaminli şampuanını aldım. İkincisini de hacim veren şampuan aldım sanırken saç kremi almışım, hey Allahım ya.

Daha geçen hafta The Balm’ın Mary Lou highlighterını 64 tlye sormuştum. O da 38,95 e düşmüş. Hemen attım sepete tabi. Bir de satış taktiği midir bilmiyorum ama kız ellerindeki son highlighter olduğunu söyleyince almadan edemedim. Henüz denemediğim için yorum yapamıyorum ama en çok satılan ürünleriymiş.Fiyatının uygun olmasının da etkisi vardır bunda tabi. 

Göz çevresi kapatıcısı için ben yıllardır Loreal kullanıyordum. Baktım Note’da büyük indirim. Hemen attım çantaya 2 numarasını. Onu da ilk defa kullanacağım için yorumunu bir sonraki yazıya bırakıyorum ama fiyatı 36 tlden 16,50 ye düşünce almaktan başka çarem kalmamıştı.

Fırçalarım çok eskimişti, onları değiştirmek istedim. Malum ne kadar yıkasanız da belli bir müddet sonra fırça ve süngerler bakteri biriktirmeye başladıklarından cildinizin sağlığı için değiştirmek zorunda kalıyorsunuz.

Göz makyajımı yıllardır Bebak acıbadem sütü ile temizlerim ben. Üstüne de yüz yıkama jeli ile yüzümü yıkarım. Hiç sorun yaşamadım ve çok memnunum. Zaten suyla yıkamadan cildinin temizlenmediğini düşünenlerdenim ben.

Deodorant olarak Dove’dan asla vazgeçemem. Ben stick kullanamıyorum. İnanılmaz rahatsız ediyor cildime direk öyle bir şey sürmek. Çok terleyen biri olmadığımdan bu avantajımı mümkün olduğunda az ürün kullanarak değerlendiriyorum. Dove tamamen doğal kokusu ile bana aradığımı veriyor.

Hediye olarak da bu makyaj çantasını verdiler

Yalnız kasa sırası beklemek gerçekten azaptı. Bu indirim günlerinde mağazanın içinde o kasa kuyruğu yılan oyununa benziyor. Sonunu bulup sıraya giriyorsunuz ama mağazanın en uzak köşesinde beklemeye başlıyorsunuz. Neyse ki bitti.

Fiyatları görebilmeniz için faturasını ekliyorum

Bu arada Pucca’cığımın son kitabını okuyup bitirdim. Yarın yetiştirebilirsem onun hakkında bir yazı koyacağım.Merak edenlere duyurayım. Benimle kalın, mutlu kalın. Herkesi öpüyorum. Bugün sevgi kelebeği gibiyim valla

 

 

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Gratis Alışverişim için 1 cevap

  1. cumabozkurt91 der ki:

    Türkiye’nin tek kargo bedava ve kapıda ödeme sistemini aynı anda barındıran kitap alışveriş sitesi http://www.bilgitap.com/

Yorum Yapın