Eos Kaş ve Kirpik Serumu

Havaların ısınmasıyla beraber içim kıpır kıpır.Bu hafta sonu yapılan Açıköğretim bahar dönem sonu sınavları da bitti ve omuzlarımızdan büyük bir yük kalktı. Artık yazın tadını çıkarabiliriz tabi ki sınav sonuçlarını alana kadar.

Pazar günü sınavdan sonra Bakırköy’de Dnr’ye girdim. Şu aralar tek bir kitaba sadık kalamıyorum. Hepsini aynı anda okumak istiyorum. Havalar nedeniyle aklım fikrim gezmekte, ondan olsa gerek.

20150525_203349

3 tane cici aldım kendime. Biri Uğur Koşar’dan “Allah de Ötesini bırak” – 2 , diğeri Tuğçe Tatari’den “Anneanne ben aslında Diyarbakır’da değildim” adlı kürt sorununu anlatan bir kitap, bir diğeri de Alexandra Bracken’den ” Karanlık Zihinler”… Şöyle bir baktım da ne kadar alakasız kitaplar almışım.  Havadan havadan, ruhum da gelgitli…Biter bitmez yorumlarımı blog da okuyabilirsiniz.

Aranızda sosyoloji okuyan biri var mı? Yahu ne zor bölümmüş. Kimse bana söylemedi. Ben işletme okurken hiç bu kadar zorlanmadım. Üstelik çan eğrisi falan değil babalar gibi eski sistemde okudum.

Gerçi biri bana zor olduğunu söylese de dinler miydim o ayrı. Yine de şu sembolik mantık denilen illetten biri beni kurtarsın. İlk sınavda sallayarak 45 aldım bu sınavda da Allah Kerim. Diğer notlarım da tezat olarak yüksek yani.

Optimized-20150526_202727-1

Optimized-2015-05-21 00.04.51

Eos öncesi kirpiklerimin doğal hali…

Pek fazla makyaj yapmayan biri olmama rağmen saça, kaşa, tüye takık, saçlı ama kaşsız bu arkadaşınızın takıntısını biliyorsunuz. Güzel saçlar, kaşlar, kirpikler…

Kaşlarıma seyrek ve sarı olmaları nedeniyle kaş dövmesi yaptırdığımı da biliyorsunuz, bilmeyenler için buraya tık tık... Ancak bu dövmenin doğal olması için tabi içinde de az biraz kaş olması gerek.Benim maalesef kaştan yana derdim çok, şükür ki kirpiklerim var ama onlarda seyrek.

20150525_200244-1

Kirpiklerimin bugün itibariyle durumu

Bir süredir reklamlarda, eczanelerde, bilumum her yerde gördüğüm Eos kaş ve kirpik serumunu denemek istedim. N11.com dan 50 tl’ye temin ettim. Her akşam kaşlarıma ve kirpik diplerime sürmeye başladım. Bugün itibariyle 3.haftaya girdim.

20150525_211251

Hatta yetmedi, gittim bir de aktardan kaş ve kirpikler için karışım yağlardan aldım. Gündüzleri de onu sürüyorum. Yağı kullanmaya başlayalı da 1 hafta oldu.Özünde Argan yağı,vitamin E,Complex B 6 falan var. 

20150525_211147

Asıl merak ettiğiniz konuya geleyim. Bir değişiklik var mı? Hayır yok. Resimlerde de gördüğünüz gibi hiç bir değişiklik yok. Daha kullanmaya başlayalı çok olmadığı için olabilir çünkü en az 6 haftalık bir kullanım gerekiyormuş. Buradan 6 hafta sonraki resimlerimi de paylaşacağım. Bakalım neler olacak…

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Eos Kaş ve Kirpik Serumu için 8 cevap

 1. feraye der ki:

  Ben Eos’nin resmini göremiyorum ama unuttunuz mu?

 2. fahriye der ki:

  Bence kirpiklerde fark var ya,sanki ikinci resimde daha uzun gibi…

 3. ezelay der ki:

  Ben de sosyolojiyi yarım bırakmış biri olarak çok çektim o sembolik mantıktan 🙂

 4. özgüüünnnn der ki:

  Kaşların ve kirpiklerin nedir son durumu epeyce bir süre geçmiş 😉

  • saremy der ki:

   Özgüncüğüm Eos kaş ve kirpik serumunun tek faydası kılların boyunu uzatması, onun dışında yeni kirpik ya da kaş çıkarmak gürleştirmek gibi bir durumu yok.Eos alana kadar aktardan kaş ve kirpikler için bakım yağı almak daha iyi,hemde daha ekonomik. Ben bir faydasını görmedim anlayacağın 🙂

Yorum Yapın