Dermokozmetik Alışverişi…

Optimized-20140610_185736

Dermokozmetik eczanelere bayıldığımı söylemiş miydim? Bıraksalar bütün günümü geçirebilirim herhalde.Kozmetikçiden bir farkları yok çünkü,hatta daha fazla enteresan şey satılıyor. Bugün evimin yakınındaki Avm’de ki dermokozmetik eczaneye uğradım. Aslında sadece arada sırada kullandığım şu balık haplarından alacaktım. Pek fazla balık tüketimim olmadığından dolayı yılda bir ya da iki kere balık hapı içerim. Marıncap adlı ilacı kullanıyorum .Hiç bir yan etkisi olmayan özellikle hafızaya iyi gelen bir ilaç.

Optimized-20140610_185851

Tabi ki eczaneden içeri girer girmez dikkatimi çeken şey ilaçlar olmadı.Köşeye koydukları çeşitli vaatler içeren hediye kozmetik ürünlerin kutuları dikkatimi çekti.

İlk elime aldığım kutu Bioderma idi ki ben de hemen hemen her şeyi var biliyorsunuz, aslında yaz geldiği için bir güneş koruyucu almak istiyordum.Markası hakkında kararsızdım,bir de yağmurlar bir türlü dinmediğinden acele etmek istemiyordum.
Vichy paketi hemen dikkatimi çekti. 50 faktörlü,yaşlanma karşıtı,renk farklılıklarını düzenleyici güneş kremini görünce, “işte bu!” dedim.Vichy hiç kullanmamıştım ve zaten denemek istiyordum. Kutuda ayrıca bir adet göz makyajı temizleyici ve küçük boy vichy Idelia yüz bakım kremi vardı.

indir

Kutunun fiyatı 60 tlydi.Ben normalde güneş kremini de o fiyata alıyorum zaten.Bunun yanında iki de hediyesi vardı benim için avantajlı oldu. Göz makyajı temizleyicisini denedim.Performansını beğendim. Yüz bakım kremi de uzun vadede sonuçlarına bakmak lazım tabi de şu var ki sırf kokusunu güzelliği yüzünden bile satın alınabilir.Cildimi de ağırlaştırmadı, yağlı bir yapısı yok,ilk kullanım için yeterince beğendim.Bundan sonra nemlendiricimde tercih edebilirim yani.

Optimized-20140610_185903

Bir de bu eczanelerde böyle ürünler aldıktan sonra farklı ürünlerin de deneme boylarını veriyorlar ya bayılıyorum o ürünleri denemeye.Bana Bioderma’nın nemlendiricisinin biraz yağlı bir yapısı olduğunu söylediğim için farklı bir ürününün testerını verdi.Bunu beğenirmişim, öyle söyledi,henüz denemedim ama.Bu küçük boy testerları açmaya kıyamıyorum nedense…

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın