Deniz Bonus Kredi Kartım Kopyalandı

2017 Sizin nasıl başladı bilmiyorum ama benim pek de iyi başlamadı. 28 Aralık 2016 tarihinde saat 11:01 de cep telime bir mesaj geldi. Ben sadece 1 adet o da Denizbank’tan Bonus Kart kullanıyorum. Aynı zamanda çalıştığım işyeri dolayısıyla maaş bankam oluyor. Cep telime gelen mesaj şöyleydi.

“**** ile biten kartınızla 28/12/2016 – 10:59:18 de ADIDAS ONLİNE STORE işyerinden yapılan **** usd tutarlı işlem bilginiz dışındaysa 4440800 u arayınız”

Alışveriş bana ait olmadığından panik oldum ve hemen aradım. Çağrı merkezinden görüştüğüm kişi alışverişin ABD Portland eyaletinden yapıldığını söyledi. Ben de “ Benim pasaportum bile yok” dedim. Kartımı hemen iptal edip yenisini gönderdiler. Bir adet de harcama İtiraz Formu gönderdiler, “Doldurup bize fax çekin” dediler. Faxı çektim aynı zamanda formun aslını da Denizbank Tozkoparan şubelerine teslim ettim.

Akabinde cep telime “Harcama itiraz formunuz tarafımıza ulaşmıştır” yazılı sms ve mail aldım. O gün bugündür hala beklemedeyim. 45 günde sonuçlanır denilen işlem ile ilgili çağrı merkezini her aradığımda  “harcama itiraz formunuz tarafımıza ulaşmamıştır” deniyor ve hiç bilgi alamıyorum. Bekleyin diyorlar. Karşıma konuyla ilgili biri çıkmadığı gibi, herhangi bir bölüme yönlendirme de yapmıyorlar.

Bu işin peşini bırakmayacağım elbette. Paramı alır almaz da hemen iptal edeceğim kartımı. Hayır benim bu bakiyeyi ödeyecek param olmasa ne olacak. Nasıl bir işleyişiniz var anlamadım ki? Allah kimseyi Denizbank’a düşürmesin.

Bugün de web sitesinden yönetim kurulunun isimlerini buldum. Olası mail adreslerini sallayarak onlara da mail attım. Karışsın ortalık. Bakalım bu hamlem işe yarayacak mı?

Bana dua edin, paramı alayım ve kurtulayım şu bankadan. Acaba hangi bankayla çalışsam, onu da bilmiyorum. Tavsiyesi olan var mı?

EDİT : Bugün yani 21.02.2017 itibariyle Denizbank Müşteri Memnuniyetinden arayıp bilgi verdiler. Kartımdan çekilen paranın ekstreme yansıtılmadan iptal edildiğini söyleyip konuyla ilgili 2 aylık ekstre dökümümü gönderdiler. Sonunda birilerinin tarafıma dönüş yapması sevindirici. Ama bu, bloğa konuyu yazdıktan sonra oldu. Her halükarda sonuçtan memnunum

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Deniz Bonus Kredi Kartım Kopyalandı için 4 cevap

 1. AYÇA ÖZGEN der ki:

  Öncelikle çok geçmiş olsun canım. Garanti Bankası hakkında ne düşünürsün bilmem ama öneririm. İyi servis verir. Uygulamaları, özellikle cep şubesi oldukça iyi. Her işimi kolaylıkla hallediyorum.

  • saremy der ki:

   Saol tatlım. Maaş bankamla kredi kartım aynı olsun diye Garanti Kartımı iptal edip Denizbank’tan kart aldım. Kartım kopyalanana kadar da bir sorunum yoktu. Ama böyle bir olayda ne kadar ilgisiz ve alakasız olduklarını görünce bankayla tüm ilişiğimi kesmeye karar verdim. Şu paramın iadesini alabilirsem eğer hemen iptal ettireceğim. Evet Garanti Bankasına geçebilirim bende. Zaten en çok kullanılan kart Bonus…

 2. Güngör çetin der ki:

  Kardeşim aynısı benim başıma geldi Denizbank ama para card 7000 tl ye yakın param tanımadığım kişiler tarafından çekilerek havale yapılmış deniz bank hiç bir konuda yardımcı olmuyor

  • saremy der ki:

   Maalesef buraya yazmadan önce elimden gelen herşeyi yaptım sonra bloğa yazıp sosyal medyadan paylaştım, sorunumu çözdüler, gerçekten bu tarz durumlarda kolay çözümleri olan pratik bir banka değiller olan müşteriye oluyor

Yorum Yapın