Cyrano Agency

imagesCA8MVZUV

        Sıradaki dizim Cyrano Agency oldu ve evet gene Makbuş’umun tavsiyesiyle izledim bu diziyi de. Bu dizi yine bir Kore filminden uyarlama. Cyrano Agency borç gırtlakta tiyatrocuların mecburen açtıkları çöpçatan ajansıyla ilgili…Kahramanlarımız ” Hayatınızın aşkını size aşık ediyoruz” sloganıyla yola çıkıp platonik aşkınızın size sırılsıklam aşık olmasını sağlıyorlar.

imagesCABUG1RLimagesCAKHR0MC

       Başrolde bizim A Gentleman Dignity dizisindeki çapkın Ahjussimiz var. Ama bu dizide ben onu çok yaşlı buldum. Başroldeki kızımız da Girls Generation grubundan SooYoung… SooYoung bence rolünün altından çok güzel kalkmış,oyunculuğunu beğendim kendisi de pek sevimli zaten. Özellikle saçlarının güzelliğine düşmanca nazarlar atmaktan kendimi alamadım.

imagesCA69JP2CimagesCAYR6A23

     Cha Seung-Pyo dizi de yakışıklı ve karizmatik 2. adamımız ,her zamanki gibi başrolden daha yakışıklı ama 2. adam olarak kaybeden iyi adamı oynuyor.

untitlediuntitled

      Dizinin her bölümü farklı bir aşk hikayesini konu ediyor bu yüzden her bölümü ayrı bir keyifle izliyorsunuz. Sizi gözyaşlarına boğacak dram sahneleri ya da koltuklarınızdan düşürecek kadar komik sahneleri yok ama eğlencelik bir seyirlik, sıkılmadan izlenebilecek, kafanızı boşaltmanıza yarayan bir dizi.

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kore kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Cyrano Agency için 1 cevap

  1. Geri izleme: İzlediğim Kore Dizileri Listesi | Kendimi Seçtim Ben

Yorum Yapın