Çekilmezim bugünlerde…

Gene tüm tembelliğim üzerimde, bloğa yazasım yok. Kış depresyonu, en yakın arkadaşı kaybetme sendromu,havaların erken kararması,gazete ve tvdeki iç karartıcı terör olayları. Artık gazete okumuyor, haber seyretmiyorum. Çünkü ben bu ülkenin gündemini kaldıramıyorum. Ağlak, mutsuz, öfkeli bir insan olmak istemiyorum.

18-12

Kış depresyonu ile baş etme yöntemleri, bol su içmek,gün ışığından mümkün olduğunca fazla faydalanmak ve vitamin almaktan ibaret benim için.

En yakın arkadaşı kaybetme mevzusuna gelince; işyerinde her gün kahvaltı ettiğim,her şeyimi paylaştığım ruh ikizim diyebileceğim kişi başka bir şirkete geçti. Kaldım mı bir başıma. Sevgilisi tarafından terk edilmiş eski yeşilçam artistleri gibiyim. O vurgulu konuşmalar, ağlak gözler, kafamı ne tarafa çevirsem onun hatıraları…

Ayrılık-sözleri-tumblr-paylaş

Bak gene ağlayacağım. Surat bok gibi beş karış geziyorum ortada. Çok çekilmezim valla. Bu işyerinde çalışmaktan keyif alıyordum. O gidince işin keyif kısmı gitti sadece iş kaldı. Artık sabahları ayaklarım geri geri gidiyor. Bu aralar bana keyif verecek hiç bir şey yok.

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın