Bütün Renkleriyle Aamir Khan – Pradeep Chandra

0000000714592-1

Aamir Khan… Hint sinemasının yıldızı.Hem sadece onların değil, tüm Dünyanın hayranlık duyduğu muhteşem adam. Tanıdığım tek yakışıklı Hintli.Ben Hint filmlerini sevmem ama Amir Khan’ın 3 İdiots, Her çocuk Özeldir filmlerini izledim. Ayrıca toplumsal sorunlar üzerine yapmış olduğu programı ile ilgili sık sık facebooka videolar düşüyor, onun ne kadar duyarlı ve Dünya için savaşan bir kahraman olduğunu bilmeyen var mı?

amirkhan3
14 Mart 1965 doğumlu Amir Khan’ın biyografisi olan bu kitabı okudum ama size tavsiye edemeyeceğim. Yazar Pradeep Chandra lise öğrencisi kompozisyonu gibi bir dille kaleme almış.Ayrıca kitapta basım hataları var. Benim kitabımda değil bu kitabın tüm basımlarında mevcut basım hatası bu. Resimler yazıların olduğu sayfalara koyulmuş ve o sayfa olmadığından eksiklikler var. Kitabın başında bununla karşılaşınca da insanın içi soğuyor.

amirkhan4
Kitabın tek güzel yanı bol bol Amir Khan resimlerine yer vermesi, bir de Amir Khan posteri çıkıyor içinden. Bunlar için almak isterseniz diye linkini ekleyeceğim

Kitabı inceleme ve satın almak için buraya tık tık

Buraya Amir Khan’ın Her çocuk Özeldir filminin özetini içeren yarım saatlik bir özet video ekliyorum.

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kütüphanem kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın