Bugün de böyle…

       images

        Bugün Çanakkale Savaşı’nın 100.yıldönümü. Bu topraklar için kanlarını döken tüm şehitlerimizden Allah razı olsun. Arkalarında bıraktıkları mirasın bugünkü hali için benim şehitlerimize karşı yüzüm yok.Diyorlar mıdır acaba bugünün gençliği için, biz vatanı bunlara mı emanet ettik diye…

İstanbul Avrupa yakasında bugün hava güneşli ama soğuk.Yine de ısıtmasa da güneşi görmek güzel.Az kaldı, yaz gelecek der gibi. Ama hava durumu kış geliyor diyor ya, neyse.

images (1)

17 gün sonra yıllık izne çıkıyorum.Sayılı gün çabuk geçer diye kim demişse yalan söylemiş.Bir türlü gelmiyor izin zamanı. Hem yapılacak o kadar çok işim var ki. İznim yaklaşık 10 gün. İlk haftasında Antalya’ya tatile gideceğim umarım havalar güzel olur. İkinci haftasında da evimde boya badana,kapıların yapılması gibi tadilat işleri var ayrıca o hafta sonu Aöf sınavlarına gireceğim.Tatilde sınava çalışırım artık.

20150317_095002

Dün kitap yurdundan 2 adet kitap siparişi verdim.Bir tanesi Can Dündar’dan “Abim Deniz” diğeri de Yılmaz Özdil’in yeni çıkan kitabı”Beraber Yürüttük Biz Bu Yollarda”

En kısa sürede okuyup bloğumda yazılarını paylaşacağım.

Siz de de var mı bilmiyorum. Bana gene böyle yandan yandan bahar depresyonu vuruyor. Ne yapsam keyif alamamaya başladım. Sürekli bir mutsuzluk hali.Zaten üstüne hastalık geldi. Doktor bastı bana antibiotiki. Gezici antibiotik bombası gibi dolaşıyorum ortalarda.Bu kadar çok antibiotik içmenin yan etkisi olmayacak mı acaba? Allah bizi antibiotiklerin hışmından korusun.

images (2)

 Şu iki gündür tüm sıkıcılığım üstümde, farkındayım, ama haleti ruhiyem bu minvalde seyrederken elimden başka bir şey gelmiyor.En kısa sürede toparlanıp dönüş yapacağım. Söz 🙂

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bugün de böyle… için 2 cevap

  1. ozlem der ki:

    Antibiotikler de bozuyor insanın psikolojisini…

Yorum Yapın