Bayat ama Şok haber

Bugün internette dolanırken hayatımın şokunu yaşadım. Hemen sizlerle de paylaşmak istedim. Muhtemelen benim dışımda herkes bunu biliyor da olabilir tabi.

Hani Kemal Sunal’ın bir iki filminde oynayan, pek güzel olmayan ama sempatik bir kızcağız vardı. Hatta bir filminde kör çiçekçi kızı canlandırıyordu.Bakınız aşağıya resmi ekliyorum hatırlamanız açısından.

Şimdi bu hatun kimmiş biliyor musunuz? Bizim Türk sinemasının güzeller güzeli kadını Gülşen Bubikoğlu’nun kız kardeşi Nilgün Bubikoğlu’ymuş.

O kadar alakasızlar ki ne diyeceğimi bilemedim. Hayatta hep bir kız kardeşim olsun istemişimdir. Ama şimdi düşünüyorum da gayet sıradan ve vasat bir görüntüye sahipken milyonların güzelliğine hayran olduğu bir kız kardeşe sahip olmak nasıl bir duygudur? 

Sürekli bir karşılaştırılmak, sürekli rekabet ve arka plana itilmişlik duygusu korkunç olmalı. Bir de hani sıradan birinin yanında normal görünebilecekken bu kadar güzel bir kız kardeşinizin olması insanların algılarında sizi normal halinizden bile kötü gösterecektir. Biraz düşündüm de… Aman Allah korusun 

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın