Alışveriş Çılgınlığı

images (1)

Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar günü… Sosyal medyada mesaj üstüne mesaj… Normalde her sinirlendiğinde ana,avrat, bacı küfreden,sokakta gördüğü her kadını sözlü taciz eden,hiç olmadı bakışlarıyla yiyen,yüz vermeyen kızı anında o..pu diye yaftalayan erkek müsvetteleri bile kırım kırım kırılıp kadınlar günümüzü kutluyor. Nedir Allahaşkına…
Valla sevgili kadınlar, bildiğin Türkiye gibiyiz. Kendi içimizde sürekli birbirimizi yediğimiz için birleşip de erkeklerin karşısına geçip hakkımızı savunamıyoruz.Onlarda bunu bildiklerinden dolayı dış mihrakların ülkemize yaptıkları gibi bizi kendi içimizde bölüyorlar. Çünkü biliyorlar ki biz kadınlar sırt sırta bir verebilsek Dünyayı avucumuzda oynatırız.

Optimized-10009318_10152287742067728_810869708_n
Tabi beni öle bir umudum yok. Tüm bencil kadınlar gibi bugün kendimi mutlu etmeye ayırdım. Sabah kalkıp kuaföre gittim. Uzun zamandır yapmak istediğim şeyi yaptım ve saçlarıma kaynak yaptırdım. Evet, artık resimdeki kısa saçlı kız değilim. Boyaydı,manikürdü. Oradan çıkıp alışverişe gittim. Saçlar uzadı ya düzleştiricimi almıştım,şimdi bana bir de maşa lazım.

Optimized-20140308_215817
Remington almak isterdim ama maalesef Boyner de sadece Braun Satın hair 7 vardı. İnternette yaptığım araştırmaya göre; ” Tüm Braun Satin Hair 7 cihazları gibi, Braun Satin Hair 7 Bukle Maşaları da IONTEC teknolojisi içerir. IONTEC, saçınızın sağlığını korumak için özel olarak tasarlanmış eşsiz bir teknolojidir ve bu nedenle sağlıklı bir şekillendirme için güvencenizdir. Yeşil iyon püskürtücüler, saçınızı kıvırırken/bukle yaparken havadan nem parçacıklarının saçınıza çekilmesi için saçınıza milyonlarca saten iyonu bırakır. Sonuç; saçınızın sağlığını yansıtan, kusursuz canlı ve parlak saç stilleri”diyor. Deneyip göreceğiz. Boyner de fiyatı 120 tlydi. Ama internetten daha ucuza bulabilirsiniz.

Optimized-20140308_215847
Kozmetikçiye uğramadan olur mu? Pek fazla makyaj yapmayı sevmediğimi söylemiştim. Ama rimel olmazsa olmazımdır. Pek çok markayı denedim. Memnuniyet derecem her birinde farklı. En uzun süre Max Factor 2000 kalori kullandım. Ama böyle reklamlardaki gibi takma kirpik etkisi yaratamadım.Sonunda çözümü buldum. Maybelline rimelleri ile… Fiyatları çok uygun. İki farklı çeşit rimel alıyorum.İkisini üst üste sürüyorum ve istediğim sonuç… Tavsiye ederim. Kaş kalemi ve göz kalemi de makyajımın tamamlayıcı unsurları. Malumunuz ben gerçek esmer değilim,saçlarımı siyaha boyuyorum. Ama kaşlarım açık renk kalıyor. Aradaki farkı kapatmak ve kaşlarımın arasını doldurmak için pek çok renk ve marka denedim. Ama sonunda aradığımı buldum. Alix Alivien 03 nolu kaş kalemini herkese tavsiye ederim. Renk tonu kaşla mükemmel uyum sağlıyor.

Optimized-20140308_215713
Eh kendi kendime bugünü mükemmel kılmanın yolunu buldum.Üstüne de iki kaban,4 kazak,güzel de bir kot etek alınca 8 Mart Dünya Kadınlar günüm kutlu oldu. Hehehehe

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın