Adolf’un Kavgası – Ata Nirun

Optimized-20140427_184442

Sonunda bitirdim. E, haliyle romanlar kadar kolay okunmuyor.Bir de bu sıra hiç kendime ayıracak vaktim olmadığından uzun sürdü. Neyse, Hitler’in hayatını anlatan kitabımı bitirdim bu kadar yakın aralıkta 2 adet Hitler kitabı bana uzun müddet yeter sanırım.

Daha önce okumuş olduğum Eva Braun adlı kitaptan bahsetmiştim. Kitap %80 Hitler %20 Eva Braun’u anlatıyordu.Pek fazla beğenmemiş hatta zor bela okumuştum. Ama bu kitap daha kalın ve büyük olmasına rağmen okurken beni hiç sıkmadı. Hitler’i her açıdan özel,kişisel,siyasi, askeri anlamda anlatmışlar. Dünyanın gözünde Hitler’e de yer vermişler. Hitler’in Türklere olan bakış açısını anlatmışlar. Gerçekten sıkılmadan keyifle okunabilecek bir kitap olduğunu düşünüyorum.

Optimized-20140427_184449

Kitabın Yazarı Ata Nirun, Fiyatı D&R de 27 tlydi ama şimdi 21 tl ye düşmüş, internette 20 tlye bulabilirsiniz.Şimdi size kitap arkasını da yazayım da ne kadar enteresan bir kitap olduğunu görün…

“Ford Motor, Rockefeller Vakfı, NJ Standart Oil Company ve başkan Roosevelt’n Georgia W.S.Foundation adlı şirketi ve daha bir çok Amerikalı şirket, büyük Alman Sanayicileri ve yahudi finansçılarla neyin pahasına soykırımı göze aldı”

“Dünyada hiç bir lider onun kadar gizemli değildi.Savaştan sonra Hitler, batıyı terörle tehdit etti mi) Ve günümüzdeki, özellikle İsrail’e yönelik Arap terörünün ardındaki Hitler’in planları ve finansmanı olabilir mi?Savaşın son günlerinde Hitler’i sığınağının dışında gören bir Alman doktor vardı ve müttefiklere Hitler’i sığınağın dışında gördüğünü söyledi. Öyleyse sığınakta intihar eden kimdi?Ya da Hitler’i Güney Kutbuna götüren denizaltı gerçek miydi?”

images (4)

“Demokrasi bence, bu dünya vebası için bir çoğalma ve üreme alanıdır.Bulaşıcı hastalığın mikropları bu alandan çevreye yayılmaktadır.”

“Gamalı Haç neydi? Kim, nasıl, nerede oluşturdu) Aslında Gamalı Haç eski Türkler’den, hatta çok daha öncelerinden bu yana vardı, kayıp uygarlıklar diye bilinen Mu, Agarta ve Şamballa’nın Naziler’le ilişkisi neydi?”

“Hitler neden Türkiye’ye saldırmadı? Diyordu ki;” Ben şimdi ve gelecekte, Almanya ile Türkiye’yi karşı karşıya getirecek bir neden olmayacağı görüşündeyim.Bu nedenle, Alman birliklerinin Türk sınırlarından,Yanlış anlaşılmaya meydan vermeyecek kadar uzak kalmalarını emretttim”

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kütüphanem kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın