Yine bir şampuan denemesi…Nude

nude

Organik şampuan denemelerim tüm hızıyla devam ederken sanırım son durak diyebileceğim bir şampuanla tanıştım. Nude yaptığım araştırmalarda duyduğum bir şampuandı ama fiyatı ucuz olduğu için deneme sırasında en sona almıştım. Her zaman pahalı olan kaliteli olur mantığı işte. Yanlış olduğunu bilsen de aksi davranamıyorsun.

Watsonstan 24,90 gibi bir rakama satın aldım ama başka yerlerde daha ucuza bulabilirsiniz.%98 bitki içerikli, sls,als,paraben,sülfat,fosfat ve Dea içermiyor. Kıvamı bildiğimiz şampuanlardan farklı değil.Ayrıca köpürüyor da, sanırım o %2 lik kısım yüzünden 🙂

20150907_210928_Richtone(HDR)

Hoş bir kokusu var ama saçta kalıcı değil.Muhakkak saç kremi ile beraber kullanmanızı öneririm ki bütün bitkisel şampuanlar gibi saçı biraz karıştırıyor.Ben yaklaşık 1 aydır devamlı kullanıyorum. Şimdilik yoluma Nude ile devam etme kararı aldım.

Diğer şampuan denemem için buraya tık tık

Bir süredir bildiğiniz gibi sürekli organik şampuan denemeleri yapıyorum ve ayrıca saçlarıma bloğumda bahsettiğim saç bakımını yapıyorum. Yazısı için buraya tık tık.Özellikle bu 1 aylık süreçte saçlarımda inanılmaz hızlı bir uzama oldu. Nedendir bilmem sanki bir gece yattım ve uzun saçla kalktım. Şu 1 yılda saçlarım omuzlarımdan neredeyse belime geldi ve bu gerçekten büyük bir hız. Organik şampuanlardan mı yoksa bakımlardan mı kaynaklanıyor bilemiyorum ama bende şimdilik durum bu.

3341_buyuk

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yine bir şampuan denemesi…Nude için 6 cevap

  1. selda der ki:

    Nude şampuanı bende çok görüyordum ama hiç denemedim. Denemek lazım

  2. dilek der ki:

    Ben otacı kullanıyorum çok memnunum

  3. Geri izleme: Kullandığım Kozmetikler | Kendimi Seçtim Ben

  4. Geri izleme: Hask şampuan | Kendimi Seçtim Ben

Yorum Yapın