Sokak Kedisi Bob ve Bir Tess Gerritsen daha…

article-2227639-14DDE790000005DC-988_306x438     

        Sokak kedisi Bob muhteşem bir kedinin öyküsü…  E tabi, hikaye de insan faktörü de var. Uyuşturucu bağımlısı bir sokak müzisyeninin uyuşturucuyu bırakabilmek için tedavi görmeye başladığı zaman apartmanında Bob’la karşılaşır. Bu karşılaşma bağımlımızın hayatında her açıdan bir dönüm noktası olur. Muhteşem bir dostluk ve arkadaşlık öyküsü de böylece başlar. Artık bir amacı ve bu yolda ona destek olan bir arkadaşı vardır.

images (1)

Bir kedi gerçekten yaşamınızda mucizeler yaratabilir bunu çoğunluğun köpek sever olduğu bir ülkede yaşadığımı tahmin ettiğim için söylüyorum. Köpekler dost canlısıdır herkesle dost olabilirler, bunun bir özelliği yoktur. Ama bir kedinin dostluğu ve sevgisi size kendinizi özel hissettirir. Çünkü onun herkesle dost olmak ve kendini sevdirmek gibi bir derdi yoktur. Bu inanılmaz duyguyu herkesin tatması dileğiyle diyerek sizi Bob resimleriyle baş başa bırakıyorum.

images (2)

images

 

     Tess Gerritsen, kitaplarımı ben alıyor olsam tercih etmeyeceğim bir yazar. Evet, birkaç kitabını beğendim ama sonra konuları basitleşti ve o kadar kendini tekrarlamaya başladı ki okuması bir ızdıraba dönüşüyor. Böyle seri halde kitap yazmaktansa yılda bir kere yaz iyi bir kitap olsun kardeşim diyesi geliyor insanın. Kitaptan bahsetsem zaten başını söylesem sonunu anlayabileceğiniz bir kitap, en iyi ben sizi kitap arkası ile baş başa bırakayım.

indirindir (1)

“O sadece gerçeği istiyordu, katil ise onu yok etmeyi…

     Önce hayatını birleştireceği insan tarafından düğün günü terk edildi,ardından yaşadığı şoku atlatamamışken büyük bir gürültüyle gerçekleşen patlamadan kıl payı kurtuldu. Peki Nina’nın başına gelen tüm bu olaylar bir tesadüf müydü? Yoksa bunların arkasında kimsenin bilmediği acımasız sırlar mı vardı?

      Tecrübeli dedektif Sam Navarro tam da bu gerçeği bulmalıdır,hem de hiç vakit kaybetmeden. Nina ve Sam olayların peşine düştüğünde  karabasan gibi üzerlerine çöken, son derece keskin bir zekaya sahip, tehlikeli ve gözü dönmüş bir ruh hastasıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.”

Kitap arkası kitabın kendisinden daha heyecanlı…

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kütüphanem kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın