Roaccutanne ile Son Günler

indir

Roaccutanne öncesi ve sonrası

      Roaccutanne de son 19 gün… 6 Aylık tedavinin sonuna geldim. Cildim sivilcesiz , siyah noktasız,beyaz noktasız ve lekesiz mükemmel bir pürüzsüzlüğe sahip şu anda. Ancak kuruluktan burnum, dudak kenarlarım yara bere içinde ve cildim alerjik olduğu için sürekli kızarıyorum. Bunlarda ilacı bitirince geçecek olan yan etkiler… Roaccutanne kendisinden beklenen mucizeyi elbette ki gerçekleştirdi yüzümde ama bu son 19 günü geçiremeyeceğimden korkuyorum.

images

Bu resim abartı değil ama herkeste farklı düzeyde benimki bu kadar değil Allahtan…

      Genetik olarak kansızlık gibi bir durumum var. Belli dönemlerde sürekli kan hapları kullanmak zorunda kalıyorum onun dışında ilaç kullanmam. Roaccutanne de yapılan kontrollerde sürekli kan durumum alt sınırın baya altında çıkmasına rağmen doktorum bana herhangi bir ilaç vermedi. Bende rouccutanne ile başka ilaç kullanamayacağımdan vermedi herhalde diye düşünüyordum. Ama şimdi duruma bakınca roaccutanne tedavisini göreceğiniz doktoru iyi seçmeniz gerektiğini de söyleyebilirim. Daha önceki doktorum her ay düzenli tahlillerimi yaptırır ve tahlil sonuçlarına göre davranırdı. Ama bu doktorum tahlillerimi her ay yaptırmaya gerek olmadığını söyledi. Son 3 aydır tahlil falan yapılmadı zaten. Toplam da 3 kere tahlil yaptırdım biri tedaviye başlamadan önce diğeri başladıktan 1 ay sonra ve 2 ay sonra.

images (2)

Ne seyreği be hepsini yaşadım ben:))

        Şu anda o kadar güçsüz ve kuvvetsizim ki bu dönem işyerimde işlerimin de yoğun olduğu bir döneme denk geldi gerçi ama artık ne kollarımda ne bacaklarımda hiç kuvvet kalmadığını hissediyorum. Sürekli uyuyasım var ve baş dönmelerim çok sık olmaya başladı. Bloğuma değil yazı yazmak en sevdiğim şey olan kitap okumaya bile halim yok. Yemek de yiyemediğim için çok kısa sürede hızlı kilo kaybı yaşadım. Hep geçecek diyorum az kaldı diyorum ve evet 19 günüm kaldı sonra eski enerjik ve güçlü halime döneceğim pürüzsüz ve harika bir ciltle…

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın