İpucu Evi

Bu ara yeni akımın peşinden feci şekilde sürüklenmekteyim. Odadan kaçış oyunları… İnsan bir kere başlayınca bağımlısı oluyor ve duramıyor. Üstelik bu alışkanlığı arkadaşlarıma da bulaştırdım. Bir ekip kurduk, o oyun senin bu oyun benim dolaşıyoruz. İlk oyunum Kusursuz Kaçış’la ilgili yazımı buradan okuyabilirsiniz.

Şimdi bahsedeceğim oyun İpucu. Bu oyunu Grupanya oyun fırsatlarında bulduk. İlk defa gideceklere tavsiyem Grupanya’daki oyunlar ilk tercihiniz olmasın. Çünkü diğerlerine nazaran daha az tercih edilen oyunlar oralara düşüyor.  Bu da oyunun kalitesiyle eşdeğer.

20150808_183413

İpucu Kadıköy’de müstakil bir ev içerisinde oynanıyor. Dış görünümüne bayıldım. Dekorasyon olarak daha iyi kullanılabilirdi. İçeride hiçbir korku öğesi yok. Sadece şifreler var . Oyunları merak eden ama korkan kız arkadaşlarınız için ideal. Ben sıkıldım. Çünkü korku ve gerilim seviyorum.  En basit şifreleri bile çözerken korkudan zorlanıyorsunuz ya işte güzel olan Korkunca salgıladığımız andrenalin.

20150808_183423

İpucu 1 saatlik bir zaman diliminde şifreleri çözüp çıkacağınız ev. Başka hiçbir zaten kızgınım onlara. Oyun sonunda çektirdiğimiz fotoğrafı yayınlamadılar. Yanlışlıkla silinmiş. Oyunun içeriğiyle ilgili detay veremem. Ama korkak kız arkadaşlarla değişik bir aktivite için bu adresten rezervasyon yaptırabilirsiniz.

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

İpucu Evi için 2 cevap

  1. fatma der ki:

    Benim bir arkadaşımda bu oyunların bağımlısı,artık görüşemiyoruz,kendi oyun evini açmayı planlıyor artık 🙂

Yorum Yapın