Grey – El James

Kitabı ters tutmuşum:)

Eh, Elli Ton Üçlemesini okuyup filmini izleyip Christian’ın ağzından yazılan kitabı okumamak olmazdı değil mi?Üçlemenin yazısı için buraya filmle ilgili yazıyı okumak için de buraya tıklayabilirsiniz. Büyük bir merakla aldım.Ben kitabın içeriğindeki erotizmden çok Christian’ın psikolojik geçmişiyle ilgileniyorum. Bu kitapta daha fazla şey anlatılacağını düşünmüştüm. Evet Anastasia’nın ağzından yazılan kitaba göre daha fazla bir şey içeriyor ama benim için yeterli değil.

20160228_142831

Yine de o kadar mükemmel bir adamın acı dolu geçmişi, Christian Grey haline gelmesi, yaşadıkları ve Anastasia Steel’e olan inanılmaz tutkusunu onun ağzından dinlemek ilginç. Alıp okumaya değer mi? Aslında diğer kitapla arasında çok fazla bir fark yok. Okuyacak başka kitap yoksa, üst üste ağır kitaplar okuduysanız ara vermek için okunabilir. Size kitap arkasını yazayım.

20160228_142938

” Sende bir şeyler var Anastasia.

Uzak duramıyorum senden.

Ateşe uçan pervane gibiyim.

Seni fena halde istiyorum,Hem de tam şu anda…”

IMG_20160228_143423513-1

Grinin Elli Tonu…Bu kez anlatma sırası Christian Grey’de…

EL James, dünyanın dört bir yanında milyonlarca okuru kendisine esir eden bu aşk hikayesine, Christian’ın kendi ağzından; onun düşünceleri,duyguları ve hayalleriyle yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

Christian Grey her konuda kontrolü elinde tutmayı seviyor; dünyası düzenli, disiplinli ve bomboş – taki Anastasia Steele, biçimli bacakları ve birbirine girmiş uzun kahverengi saçlarıyla ofisine düşene kadar. Christian onu unutmaya çalışsa da anlayamadığı ve karşı koyamadığı bir duygu fırtınasına kapılıyor.Daha önce tanıdığı bütün kadınların aksine utangaç,saf ve Ana sanki Christian’ın “iş dünyasının züppe harika çocuğu” maskesinin altındaki buz gibi, yaralı kalbini görebiliyor.

Ana ile birlikte olmak Christian’ı her gece uykularını kaçıran çocukluk korkularından kurtarabilecek mi? Yoksa karanlık cinsel arzuları, kontrol takıntısı ve kendine duyduğu derin nefret bu kızı uzaklaştırıp ona sunduğu hassas kalbi parçalayacak mı?

20160228_142839

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kütüphanem kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Grey – El James için 1 cevap

  1. Geri izleme: 2016 Yılı Okuduğum Kitaplar | Kendimi Seçtim Ben

Yorum Yapın