Çiçek Sepetinin Özrü

Bu hafta işyerimden bir arkadaşımın doğum günüydü. Bende Çiçek Sepeti sitesinden saksıda pembe güller şeklinde yapılmış sabun aranjmanlarından sipariş ettim. Aynı gün teslimat istedim, siparişimi de sabah 9.30 civarı vermiştim. Onlar da saat 10.00 civarı kargoya verdiler. Bütün bir gün siparişimin teslim edilmesini bekledim. Şimdi gelir, birazdan gelir derken saat 18:00 oldu ve mesaimiz bitti ama çiçek gelmedi. İnanılmaz sinirlendim. Sonuç olarak doğum günü o gündü ve siparişim gelmedi. Akşam twitter üzerinden çiçek sepetine şikayetimi bildirdim. 

IMG-20160624-WA0004

Üzerinden çok zaman geçmedi telefonum çaldı. Çiçek Sepeti’nden Hatice Hanım… 

Şikayetimi dinledi, özürlerini sıraladı. Sebep oldukları durumu düzeltmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Evet, her zaman, her şeyde bir aksilik olma ihtimali vardır. Sinirliydim ama bana dönüş yapmaları, durumla ilgilenmeleri, içtenlikle özür dilemeleri çok hoşuma gitti. 

IMG-20160624-WA0003

Ertesi sabah arkadaşımın sabun aranjmanı teslim edildi. Yaklaşık 2 gün sonra da hem arkadaşıma hem de bana çiçek sepetinden özür hediyesi geldi. Düşünce o kadar orjinal ve mizahiydi ki burada paylaşmak istedim.Arkadaşıma özürleri içeren bir kartla üzerinde 101 dilde seni seviyorum yazan bir kupa göndermişler. Bana ise üzerinde sevimli bir eşek resmi olan ve “Özür dilerim,beni affedebilecek misin?” yazan bir kupa geldi.

IMG-20160624-WA0002

İşyerimdeki herkes olayı biliyor. Çiçek sepetinin yaptığı jest bizde günün konusu oldu. Herkesin çok hoşuna gitti. Bu da şunu gösteriyor bence.

Büyük başarılar asla tesadüf değildir.Çiçek sepetine hatasına sahip çıkıp telafi etmeye çalışmasından dolayı teşekkür etmek istedim. Kupamı keyifle kullanıp tüm özel gün siparişlerim için sizden şaşmam artık.

Çiçek Sepeti web sitesi için buraya tık tık 

 

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın