Ağustos Ayı T-Shop Kozmetik Alışverişim

Merhaba bu ay bloğuma tatiller ve kuzenimin düğünü nedeniyle biraz ara vermek zorunda kaldım. En Son tatile gitmeden yaptığım kozmetik alışverişi ile ilgili bir yazı koymuştum. Şimdi onu editledim. Bir de bayramda düğün nedeniyle memleketim Trabzon’a gittim.Oraya gitmeden önce de T-Shop’a uğrayıp bir kaç ufak tefek şey daha aldım. Hemen onları da sizinle paylaşayım.

Bir süredir tonik almak istiyordum kendime. Genelde gülsuyu kullanıyorum bunun için. Ama acelem vardı ve T-shop’tan bu sıkılaştırıcı toniği aldım. Cildimi yeni yıkadığım halde bu tonikle temizlediğimde gerçekten de derinliklerde kirlerin çıktığını görebiliyorum. İnanılmaz bir temizleme etkisi var ama olumsuz yanı bu özelliğini biraz bastırıyor gibi. Tonik o kadar kötü kokuyor ki insan bu kokuya uzun süre nasıl tahammül eder bilmiyorum. Koku önemli değil diyorsanız oldukça iyi bir ürüne benzediğini söyleyebilirim. Benim alerjik ve hassas bir cildim olmasına rağmen herhangi bir olumsuzluk olmadı.

İşte size olağanüstü bir boya. Saçlarımı bir süredir bu şekilde organik boyalarla boyamaya başladım.Ama bu boyalar saçlarımı kurutuyor ve sertleştiriyordu.Ben de saçıma uygun olanı bulmak için farklı ürünler denemeye başladım. Şimdiye dek denediğim (Bu 3. denemem) ürünler içerisinde en iyisi buydu. Boya saçıma sürüldüğünde her yeri inanılmaz bir muz kokusu kapladı evet yanlış duymadınız. Muzlu organik bir boya bu, saçlarımı yumuşacık ve ipeksi yaptı. Tüm beyazlarımı kapattı. Eh insan bir boyadan daha fazla ne bekler ki?

Düğünde takarım diye aldım bu kirpikleri ama kuaföre giderken evde unutmuşum. O yüzden kullanamadım. İşe giderken de takma kirpik kullanamayacağıma göre çekmecemde çok uzun bir zaman bekleyecekler demek oluyor.Siz kullandınız mı Revlon’un bu kirpiklerini…

Saçlarım için saç kremi kullanmadığımdan banyodan sonra kolay tarayabilmek için aldım Urban’ın Argan yağlı bu spreyini. Saçlarımı yağlandırmıyor zaten sadece uçlarına sürüyorum. Şimdilik sorunumuz yok sayesinde saçlarım daha kolay taranıyor.

Bu makyaj çantaları 5 tlydi. Bu kadar ucuz görünce dayanamadım aldım. Boyutu büyük olduğu için hoşuma gitti. Derisi de yumuşak. Gayet kullanışlı bence.

Bu fırçanın renkleri hoşuma gitti. Fiyatı da uygundu sepete atıvermişim. Aşağıya yaptığım alışverişin faturasını ekliyorum. Fiyatları oradan görebilirsiniz. Bir sonraki postumda görüşmek dileğiyle… 

 

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın