2016 – Yeni Yıl Kararları

yeni-yıl-kararları

2016 yılı için yeni yıl kararlarınız var mı? Benim yok. Hiç de olmadı yaa. Hep özenmişimdir yeni kararlar alıp onları uygulamaya çalışanlara. Bir de nette okuduğuma göre yeni yıl kararları verenler hayatta diğerlerinden daha başarılı oluyormuş. Bu durumda ben neye karar versem acaba? Yeni yılda ne yapmalıyım?  Kilo sorunum yok, çok şükür ama belki daha sağlıklı beslenmeye çalışabilirim. Sürekli fast food ve abur cubur yiyorum.  

Daha fazla hareket için belki spor yapmalıyım ama işten çıkıp eve gelmem saat 20.00 yi buluyor. Yemekti ertesi güne hazırlıktı derken 21.30 desek, o saatten sonra da zaten bir şey yapacak halim kalmıyor.

yeni-yil-kararlari-alanlar-10-kat-daha-basarili-621423

Sevdiklerime daha fazla zaman ayırmaya çalışsam, e bunu zaten yapıyorum. Yeni bir şeyler mi öğrensem? Zaten Aöf de okuyorum ve en az ayda 4-5 kitap okuyorum. Yeni bir hobi edinmeye vaktim yok. Çünkü bloğum var. Tanıdığım herkesten daha fazla sinema, tiyatro yapıyorum.

Off biri bana yeni yılda yapacak yeni bir şey söylesin. Sanırım yeni yılda yapmam gereken şey daha fazla dinlenmeye vakit bulmak olacak. Daha az koşuşturma, daha az stres…

Bu mümkün mü? Hiç sanmıyorum ama hayali güzel. Yeni yılın kararını vermemle bozmam bir oldu. Zaten yeni yıl kararları bozulmak için vardır öyle değil mi?

Sizin var mı böyle yeni yıl kararlarınız?

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

2016 – Yeni Yıl Kararları için 6 cevap

 1. Meral der ki:

  Yeni yılda benim sigarayı bırakmam lazımmmm 🙁

 2. cevher der ki:

  Benim de abur cuburu bırakmam lazım aynıyız bu konuda, tek fark benim kilo sorunum var 🙁

  • saremy der ki:

   Eminim abartiyorsundur biz kadinlar kendimizi hep olduğumuzdan fazla görmeye eğilimliyiz. Tabi sağlikli yasam adina destekliyorum birlikte mi biraksak ki abur cuburu

 3. serenay der ki:

  Ben yurtdışına çıkmak istiyorum bu yazz mutlakaaa 🙂

Yorum Yapın