2016 yeni başlayan diziler

İlk defa daha önce yapmadığım bir şeyi yaptım ve eş zamanlı olarak iki diziye birden başladım. Üstelik dizilerin ikisi de yeni, yani bölüm bölüm beklemek zorundayım ki bu işin en sevmediğim tarafı. Genelde her zaman tüm bölümleri yayınlanmış dizileri izlerim. Muhtemelen bir tane de bitmiş 2016 dizisi izleyeceğim ve eş zamanlı olarak üç dizi olacak.

a3bzk2

Bu dizilerden bir tanesi Park Shin Hye ve Kim Rae Won’un yeni başlayan dizisi Doctors… İlk 4 bölümü izledim ve diziye bayıldım. Şimdilik harika gidiyor. Park Shin Hye inanılmaz cool ve sert bir kadın karakteri çizmiş. Ezik koreli kızlardan gına gelmişti.Dizi de herkesin ağzını burnunu kırıyor. Tam benim tipim. Onu Heirs’ta izlemiş ve hiç sevmemiştim. Oysa ki bu dizi de inanılmaz çekici geldi.

tumblr_inline_nu7qd9tKq01qbsnap_500

Dizi genel olarak hastane de doktorlar arasında geçiyor. Bol bol beyin ameliyatı ve kanlı sahneler mevcut. Doktorlu dizileri seviyorsanız kaçırmayın derim. Dizi de yan karakterler de çok yakışıklı. Bakalım ilerleyen bölümler de de aynı şekilde devam edecek mi?

6-11_uncontraollaby_fond

İkinci başladığım dizim Kim Woo Bin ve Suzy’nin merakla beklenen Uncontrollably Fond( Dizinin ismini yazmak da telaffuz etmek de ayrı zor) dizisi.Şu anda sadece 2 bölümü yayınlandı. İzledim. Çok fazla hayranı olsa da ben Kim Woo Bin’cilerden değilim. Bu çocuğa bir türlü ısınamadım. Çok sert yüz hatları var, bence çok iyi kötü adamı oynar. Heirs dizisinde de annesiyle problemi olan bir genci canlandırıyordu burada da öyle.

qprq2z

Bu dizi de de ünlü bir aktör olan Kim Woo Bin lisedeyken ayrıldığı kız arkadaşı No Eul (Suzy) ile yıllar sonra tekrar karşılaşır. Kim Woo Bin ünlü bir star Suzy ise para sıkıntısı çeken bir belgesel yönetmenidir.  No Eul kardeşine bakabilmek ve babasının vefatından sonra bıraktığı tefeci borçlarını ödeyebilmek için herkesten her şekilde para koparmaya çalışan, rüşvet aldığı için işinden kovulan dibe vuran birisidir.

Dizi iki bölüm sürekli geçmiş ve gelecek arasında mekik dokuyarak bize konuyu detaylı bir şekilde anlattı ki ben çok sıkıldım. Dizi beklediğim gibi çıkmadı. Resmen akmıyor, artık yeter, bir şeyler olsun diye bekliyorum. Sanırım Kore de de yayınlanan bölümleri baya bir eleştiri almış.Şimdilik daha erken diyorum. Biraz daha izleyeceğim. Zaten hiç bir şeyi yarım bırakma huyum yoktur. Dizi bittiğinde kalanı konuşmak için tekrar yazarım.

fotorcreated2

2016 nın yayınlanıp bitmiş dizilerinden Another Miss Oh’a başlayacağım. Çok güzel yorumlar okudum o dizi hakkında. Ancak henüz hiç bir bölümünü izlemediğim için yorum yapamayacağım.Neyse ben şimdilik kaçar, izlenecek bir sürü dizi ve okunacak bir sürü kitap var daha.

saremy hakkında

Feminist, kedisever, kitapsever, spor yapmayı sever, baştan aşağı klişe sever
Bu yazı Kore kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yorum Yapın